: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
23-10-2008 | Kabaret Ewan - rockowe wodzenie na pokuszenie !

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

Witamy w kolejnej odsłonie z serii wodzenie na pokuszenie, czyli gorącej sobotniej fotorelacji z Kabaretu Ewan ! Tym razem swoją obecnością imprezę uświetnili Panowie z zespołu England, prezentujący rocka granego na bazie klasyki, w którym łączą się elementy bluesa, muzyki orientalnej i progresywnej. Całość opiera się na podstawie solidnej sekcji rytmicznej, a kolorytu nabiera dzięki konkretnemu, charyzmatycznemu wokaliście.

Ale część muzyczna to tylko niejedyny gwóźdź programu... są nimi także zmysłowe tancerki Kabaretu, które nadają temu miejscu wyjątkowego uroku.

Zapraszamy do naszej fotogalerii !!!

Podziękowania dla Piotra Kowalskiego za podesłane zdjęcia !

-----------------------------------------------------------------------------------------

W sobotni wieczór 25-go Października w Kabarecie wystąpi Altera Pars. Zespół do roku 2004 grał muzykę, którą można by określić jako hardrock z niewielką domieszką muzyki progresywnej. Ponieważ niektóre utwory były rozbudowane i posiadały niekiedy po kilka części, kilku czy kilkunastu słuchaczy zaszufladkowało ALTERA PARS pomyłkowo do rocka progresywnego. Nie było to jednak prawdą, gdyż progresiv-rock jest o wiele bardziej złożony niż kompozycje zespołu. Tymczasem na wiosnę 2004 członkowie ALTERA PARS postanowili wrócić do korzeni wszelkiej muzyki, czyli do bluesa i rocka opartego na bluesie. Obecnie w repertuarze zespołu znajduje się wiele coverów, między innymi takich wykonawców jak M.Waters, L.Hooker, J.Hendrix, Pink Floyd, The Doors, Cream, 10 Years After itd...

Zespół ALTERA PARS nie zrezygnował jednak z komponowania własnych utworów, które również są utrzymane w konwencji blues-rocka.

Po występie programy rewiowe Kabaretu Ewan.

KONCERT ALTERA PARS
25.10.2008 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28

Wstęp 20 zł

NightStyle
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone