: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
11-09-2008 | Babaim zaprasza na sziszę i dania arabskie !

Babaim to nowy obiekt na mapce gastronomicznej Gdańska, otwarty od Maja 2008 roku. Jest to jedno z nielicznych miejsc, gdzie można zapalić fajkę wodną, tzw. "sheeshę". Wiele osób powracając np. z Tunezji czy Turcji marzyło o tym, aby móc spotkać się gdzieś ze znajomymi w Gdańsku, zapalić "sziszę" i... powspominać. Ponadto fajka wodna pozwala ludziom oderwać się od szarej codzienności i przenieść się do świata fantazji i magii starożytnych kultur. Swoją popularność uzyskała dzięki temu, że można ją palić w towarzystwie kilku osobowym, jest wspaniałym dodatkiem na wszelkie okoliczności, spotkania przyjaciół, a jej płomień utrzymuje się przez ok. 40 min. - pod tym względem fajka wodna wyprzedzała wszystko co do tej pory robiono jesli chodzi o akcesorium do palenia tytoniu i innych sybstancji, przede wszystkim Melasy. Melasa to specyficzna odmiana tytoniu stosowana do palenia TYLKO w fajkach wodnych.

Ale palenie fajki wodnej w tym obiekcie to nie jedyna przyjemność ! Oprócz tego Babaim oferuje pyszne kebaby, pizzę i dania arabskie. Tylko tutaj zjecie Falafel Rulon (10zł), Homus z pieczywem (14zł), czy też Babahamburger (5zł) !!! To tylko wycinek bogatej oferty menu !

Czekają Was też liczne promocje - m.in. 10 % rabat dla studentów za okazaniem legitymacji !

Babaim mieści się w Gdańsku (Stare Miasto) na ul. Piwnej 64-65 i otwarty jest od godz. 11:00 do ostatniego klienta.

Zapraszamy !!!

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone