: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
10-09-2008 | Kupa w roli g(ł)ównej... fuuuj.

Wydawać by się mogło, że współcześni artyści dawno już przekroczyli granice dobrego smaku. Przywykliśmy do szokujących wystaw i obrazoburczych dzieł sztuki. O krok dalej posunął się jednak fotograf Andres Serrano. Jego nowa wystawa, to zdjęcia ludzkich i zwierzęcych odchodów.

Kontrowersyjny artysta znany jest ze swoich zdjęć przedstawiających krew, matczyne mleko czy męską spermę. Tym razem poszedł jeszcze dalej. Na jego najnowszej wystawie, dosadnie zatytułowanej "Shit" ("Gówno") można zobaczyć wielkoformatowe fotografie ludzkich i zwierzęcych odchodów na kolorowym, kontrastującym tle. Fotografie można oglądać w galerii Ivon Lambert w Nowym Jorku do 4 października.

Owca, pies i fotograf

By wykonać fotografie, Serrano pojechał do ekwadorskiego zoo. Tam uwiecznił odchody jaguara, owcy, psa i kurcząt. Prócz tego sfotografował również... własne kupy (!!!).

- Lubię znajdować piękno tam, gdzie inni go nie widzą - prowokuje artysta. - Wielu moich zagorzałych krytyków nigdy nie widziało moich prac. Są tylko oburzeni samym pomysłem. Ale kiedy patrzysz na moje zdjęcie, widzisz nie tylko skandal i prowokację, ale też prawdziwe piękno - przekonuje fotograf.

Także Kochani - zanim spuścicie wodę zróbcie fotę swojego produktu ;o) Może zrobimy fotogalerię na mega kupę roku ???

Źródło: TVN24.PL

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone