: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
28-08-2008 | Mandarynka - Nowy Jork w Sopocie ?

30 sierpnia w klubie Mandarynka w Sopocie odbędzie się kolejna impreza z cyklu Smirnoff Black Experience New York. W tę jedną noc za pomocą wizualizacji, wyszukanych drinków i muzyki goście klubu zostanaą wprowadzeni w klimat Nowego Jorku - kolebki clubbingu.

Nowy Jork to najbardziej kosmopolityczne z amerykańskich miast, stolica artystów, mody i finansów. To tutaj rodzą się trendy muzyki klubowej, ubioru i stylu. Aby przybliżyć klimat tego miasta podczas Smirnoff Black Experience w Mandarynce wykorzystane zostaną wizualizacje, które przeniosą gości klubu w multimedialną podróż do Nowego Jorku !. Klubowicze zostaną zaskoczeni feerią barw i kolaży nawiązujących do różnorodności miasta - z jednej strony do nowoczesnych biurowców Manhattanu, z drugiej do piaszczystych plaż na brzegu Brooklynu czy State Island.

Podczas całej imprezy goście będą mogli smakować drinków na bazie Smirnoff Black takich jak Black Magic, Red Russian czy Mint Imperial.

Smirnoff Black Experience
30 sierpnia 2008

Mandarynka
ul. Bema 6, SOPOT

Wstęp wolny, selekcja.

Ekipa Nocnych Vortali
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone