: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
24-07-2008 | Kabaret Ewan w Bikini !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

Witamy w kolejnej -tym razem sobotniej- fotorelacji z imprezy w Kabarecie Ewan, dedykowanej koneserom prawdziwego słońca, piaszczystych plaż oraz pięknych kobiet !!! W takiej scenerii można było zobaczyć opalające się dziewczyny na dzikich tropikalnych plażach, zwariowane programy taneczne i inne atrakcje !!!

Na scenie Kabaretu miał miejsce też nietypowy performance w wykonaniu dwóch uroczych niewiast, które tak bardzo wczuły się w klimat imprezy, jakby całkowicie zapomniały o tym, iż te piaszczyste plaże i palmy to tylko... perfekcyja sceneria :)    

Zapraszamy do naszej słonecznej fotogalerii !!!

Tradycyjne podziękowania dla Piotra Kowalskiego za fotki od numeru 94 do 145 !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA !!! W przyszłą sobotę 26-go Lipca na muzycznej scenie Kabaretu wystąpi trójmiejska grupa „syndykat rozrywki”. S.E.T. istnieje od roku 1995, z niewielkimi przerwami. Reaktywowana w pierwotnym składzie w roku 2001, może pochwalić się występami na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, na Pikniku Country w Mrągowie, wielu ważnych imprezach okolicznościowych. Członkowie  grupy, wszyscy śpiewający, grają na gitarach, keyboardach, perkusji, instrumentach perkusyjnych, trąbce. Wszyscy mają za sobą staż w składach europejskich bandów tanecznych. W ramach koncertu w „Kabarecie Ewan” zespół przedstawi program „Hej, rock and roll”, w którym znajdą się rock and rollowe standardy, ale i gitarowe evergreens z repertuaru Carlosa Santany. Głos wokalisty Tadeusza Hofmana fachowcy porównują często do brzmienia Roda Stewarta. Brzmienie gitary i sposób frazowania plasuje Hofmana między Santaną a Gary’m Moore. Te koneksje gwarantują trzy kwadranse z muzyką rozrywkową z najwyższej półki.

Po koncercie programy rewiowe Kabaretu Ewan !!!

KONCERT S.E.T.
26 Lipiec (Sobota)
start godz. 22:00

Kabaret Ewan
ul. Tkacka 27/28
Gdańsk-Centrum

Wstęp 20 zł

Night Hunting
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone