: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
21-07-2008 | Kabaret Ewan - męski punkt widzenia !!

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan - męski punkt widzenia. Dlaczego ??? No cóż... wszyscy wiemy co lubią prawdziwi faceci... mocne drinki, dobrą muzykę i piękne kobiety !!! Wszystko to znajduje się właśnie na ul. Tkackiej 27/28, w jednej, łatwej po przełknięcia "pigułce" !!! Wymarzone miejsce nie tylko na sobotnio-niedziele wieczory, ale na wszystkie 7 dni w tygodniu !!! Tak, tak... to prawda. Ewan zaprasza wszystkich serdecznie na imprezy od Poniedziałku do Niedzieli !!!

Masz właśnie wakacje i skończone 18 lat ??? Nie wiesz gdzie wybrać się ze znajomymi, a wszystko co do tej pory widziałeś wydaje się Ci rutyną ??? Zapraszamy do Kabaretu Ewan na ul. Tkacką 27/28 w samym sercu miasta Gdańska !!!

Na zachętę wrzucamy całą masę fotek do naszej fotogalerii obok !!!

Szczególne pozdrowienia dla kolegi o wdzięcznym pseudonimie DJ Grosheck (foto nr. 45 i 46) oraz Asi i Andrzeja !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA !!! W przyszłą sobotę 26-go Lipca na muzycznej scenie Kabaretu wystąpi trójmiejska grupa „syndykat rozrywki”. S.E.T. istnieje od roku 1995, z niewielkimi przerwami. Reaktywowana w pierwotnym składzie w roku 2001, może pochwalić się występami na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, na Pikniku Country w Mrągowie, wielu ważnych imprezach okolicznościowych. Członkowie  grupy, wszyscy śpiewający, grają na gitarach, keyboardach, perkusji, instrumentach perkusyjnych, trąbce. Wszyscy mają za sobą staż w składach europejskich bandów tanecznych. W ramach koncertu w „Kabarecie Ewan” zespół przedstawi program „Hej, rock and roll”, w którym znajdą się rock and rollowe standardy, ale i gitarowe evergreens z repertuaru Carlosa Santany. Głos wokalisty Tadeusza Hofmana fachowcy porównują często do brzmienia Roda Stewarta. Brzmienie gitary i sposób frazowania plasuje Hofmana między Santaną a Gary’m Moore. Te koneksje gwarantują trzy kwadranse z muzyką rozrywkową z najwyższej półki.

Po koncercie programy rewiowe Kabaretu Ewan !!!

KONCERT S.E.T.
26 Lipiec (Sobota)
start godz. 22:00

Kabaret Ewan
ul. Tkacka 27/28
Gdańsk-Centrum

Wstęp 20 zł

Sir Fighter
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone