: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
30-06-2008 | Fląder POP Festiwal

6 FLĄDER POP FESTIWAL
Gdańsk, 25-29 lipca 2008

FLĄDER POP FESTIWAL odbywa się corocznie w Gdańsku na plaży w Brzeźnie, w jednej z najstarszych dzielnic Miasta Gdańska. Festiwal Fląder to możliwość zapoznania się z twórczością oryginalnych, uznanych i niezależnych zespołów. Głównym celem naszego festiwalu jest promocja. Możemy pochwalić sie tym, ze wiele znanych w tej chwili w kraju zespołów pierwsze kroki stawiało na deskach naszej sceny. Tegoroczna impreza tradycyjnie podzielona jest na dwie części. Pierwsza to trzy dni koncertów pod ogólną nazwą 6 Fląder Pop Festiwal 2008, które odbędą się w dniach 25-27 lipca na plaży między Brzeźnem a Jelitkowem (start g.18.00). Wystąpi ponad dwadzieścia zespołów z Polski i zagranicy. Druga część odbędzie się w klubie PLAMA na gdańskiej Zaspie 28 i 29 lipca (start g.16.oo). Jest to odsłona filmowo-muzyczna pod nazwą 4 Flader Film Festiwal 2008, na której oprócz koncertów zaprezentowane zostaną filmy o tematyce muzycznej. W tym roku również zapowiada się bardzo interesująco. Zagrają artyści którymi można pochwalić się na nie jednym europejskim festiwalu. Nie zabraknie legend polskiego rocka.

Swój udział zapowiedzieli:

ARMIA, ROBERT BRYLEWSKI Z ZESPOLEM, APTEKA, WC, KAWALEK KULKI, PINK FREUD, THE COMPLAINER & THE COMPLAINERS, SKINNY PATRINI, STWORY, JAMBEBOOM, SETTING THE WOODS ON FIRE, CHLUPOT MÓZGU, TV JOGA, KIEV OFFICE, SKAMBOMAMBO, AM-SVEERG, ORANGE THE JUICE, JACEK LACHOWICZ, CUTS, BAJZEL, PSYCHOCUKIER, SILLY BOYZ IN THE STREETZ.

Szczegóły poniżej oraz na plakacie i na stronach internetowych www.flader.mgw.pl i www.myspace.com/fladerfestival

Ekipa Nocnych Vortali
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone