: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
24-06-2008 | Kabaret Ewan &  dawka solidnego rocka !!!

----------------------------------------------------------------------------------------- UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !! --------------------------------------------------------------------------

W ostatnią Sobotę w Kabarecie Ewan na muzycznej scenie ponownie pojawili się panowie z zespołu England !!! Zaprezentowali własne rockowe kompozycje, posiłkując się również utworami innych wykonawców. Całość repertuaru, wykonywana w nieco złagodzonej, lirycznej formie (gitara i śpiew) pokazała, że nawet mocne rockowe kawałki da się zagrać tylko... we dwoje.

Po koncercie goście Ewanu mogli zobaczyć specjalnie przygotowane przez tancerki Kabaretu Ewan programy taneczne, wykonywane przy mocnej muzyce rockowej.

Wszystko to co działo się tej nocy na Tkackiej znajdziecie w fotogalerii obok !!! Podziękowania dla Piotra Kowalskiego za support zdjęciowy !!!

Druga fotorelacja -tym razem z piątkowej imprezy- już wkrótce !!!

Zapraszamy !!!

Hunter & Greyhound
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone