: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
19-06-2008 | Eliminacje do projektu "Traffic"

Osoby zainteresowane ruchem, tańcem i teatrem tańca zapraszamy do udziału w eliminacjach do projektu Traffic. Odbędą się one 7 lipca o godzinie 16.00 w gmachu Teatru Wybrzeże.

Edukacyjno-teatralny projekt "Traffic" jest jedną z odsłon festiwalu Wybrzeże Sztuki. Projekt ma na celu utworzenie platformy pracy twórczej dla ludzi z różnych środowisk i w różnym wieku, których łączy zainteresowanie sztuką. Do projektu zaproszono czterech choreografów,
którzy pracować będą z grupą amatorów. Uzupełnieniem warsztatu improwizacji będzie warsztat głosowo-ruchowy. Prowadzący przewidują prezentacje stworzonego materiału na koniec procesu pracy.

Warsztaty odbywać się będą od 14 do 17 lipca, w godzinach: 10.00 - 13.00. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Filip Szatarski o projekcie: „Uczestnicy projektu zostaną wyłonieni podczas eliminacji i podzieleni na cztery grupy. Każda z grup będzie przez 5 dni pracować z artysta prowadzącym i przygotowywać w tym czasie materiał do końcowej prezentacji. Praca będzie dotyczyć podstawowych zadań scenicznych i performerskich z naciskiem na takie aspekty jak: świadomość ciała, obecność sceniczna, praca z przestrzenią, zadania improwizacyjne. Aby przybliżyć grupie te zadania będziemy opierać się na technikach tańca współczesnego i technikach performerskich (np. laban technique, memory flash back technique). Spotkania będą rozpoczynały się wspólną rozgrzewką mającą charakter otwarty dla wszystkich chętnych uczestników z zewnątrz. Po rozgrzewce będziemy skupiać się na pracy w grupach już z wybranymi uczestnikami."

Więcej informacji o festiwalu Wybrzeże Sztuki znajdą Państwo na stronie www.teatrwybrzeze.pl.

Teatr Wybrzeże & Ekipa Nocnych Vortali
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone