: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
02-06-2008 | Kabaret Ewan - sobotni szał rozgrzanych ciał !!

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

Trzeba przyznać, że koniec Maja bardzo mile nas zaskoczył... Sprzyjająca ostatnio aura spowodowała, iż nadmorskie plaże zaczęły tętnić życiem !!! Jest jednak takie miejsce, gdzie temperatura nie spada mimo zachodu słońca... to Kabaret Ewan !!! Wiedzą o tym zapewne wszyscy Ci, którzy tak tłumnie zjawili się na Tkackiej w ostatnią Sobotę !!! Kochani, takiego oblężenia nie widzieliśy od dawna w żadnym innym obiekcie !!! Ale czemu się tutaj dziwić... Koktajl, jaki zaserwowało nam szefostwo tego obiektu był naprawdę smakowity i pieścił wszystkie zmysły, jakie posiada człowiek, a więc - coś dla ucha: duet Anna Heron - Stanisław Danielewicz w programie „Ballady i romanse”, coś dla oka: występy zmysłowych tancerek Ewanu i coś dla podniebienia, czyli wyborne jedzenie i tęczowe drinki... jednym słowem ROZKOSZ.

Pamiętajcie - Kabaret Ewan to sprawdzona marka na imprezowej mapie Gdańska !!! Najlepsze wieczory kawalerskie, miła obsługa, niezapomniane programy taneczne i  niepowtarzalny klimat !!!

Pozdrowienia dla wszystkich obecnych w ostatnią Sobotę i zapraszamy do fotogalerii obok !!! (zdjęcia od nr 1 do 50 są autorstwa naszego fotoreportera, natomiast od 51 do 83 kolegi Piotra Kowalskiego.

A co czeka nas w piątkowy wieczór w Kabarecie Ewan ??? Muzycy z Petersburga, czyli grupa BackUp !!! Zespół koncertował w Niemczech, Finlandii, Rosji i Polsce. Zaprezentuje szlagiery lat 60, 70 i 80. W ich wykonaniu usłyszymy największe przeboje m.in. Joe Cockera, Led Zeppelin, Beatlesów, Boney M, Bee Gees, Erica Claptona, Smokie...

KONCERT ZESPOŁU BACKUP
6 Czerwiec (Piątek)
start godz. 22:00

Kabaret Ewan
ul. Tkacka 27/28
Gdańsk-Centrum

Wstęp 20 zł

Dr Hot Finger
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone