: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
16-05-2008 | Patio zaprasza na cykliczne imprezy !!

Już dzisiaj (Piątek, 16 Maja) w Patio coś dla miłośników blues'owego grania !!! Jak co Piątek odbędzie się tutaj kolejna imprezka z cyklu Blues przy świecach. Gospodarzem wieczoru będzie tradycyjnie znany trójmiejski basista Janusz Gondek !! Zapraszani przez niego goście to świetni muzycy wielu trójmiejskich formacji bluesowych i nie tylko.  

Natomiast w Sobotę 17 maja pub Patio zaprasza serdecznie na cykliczne, sobotnie Funkowo - Rockowe granie na żywo ! Gospodarzami wieczoru są członkowie gdańskiej formacji Salamantra. Zapraszani przez nich goście to świetni muzycy wielu trójmiejskich formacji. Sobotnie koncerty dedykujemy głównie koneserom funky, rocka, oraz Hip-Hopu. Spotkania mają formę jam-session, zapraszamy więc wszystkich doświadczonych muzyków do wzięcia w nich udziału. Zapraszamy także osoby związane z trójmiejską sceną hip-hopową chcących poimprowizować przy żywych instrumentach.  

WSTĘP NA OBIE IMPREZY - WOLNY !!!

startujemy o godzinie 20:00 !!!

Patio znajduje się w centrum Gdańska, ale umiejscowione jest w takim położeniu, że nie słychać ani przejeżdżających aut, ani tramwajów, ani pociągów itd... po prostu wspaniały chill-out !!! Jest to więc wymarzone miejsce nie tylko na wspomniane powyżej wieczorki, ale także na rodzinny NIEDROGI niedzielny obiad.

Polecamy !!!  

PATIO
ul. Dyrekcyjna 2/4 (Za Zieleniakiem)
Gdańsk-centrum

Patio & Ekipa Nocnych Vortali
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone