: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
14-05-2008 | Garmin Forerunner 305 - K&M

Dzisiaj do testów do naszej redakcji trafił ciekawy produkt firmy Garmin Forerunner 305, drugi już produkt tej firmy testujemy u nas (wcześniej Navigacja Samochodowa). Sprzęt dostarczyła nam firma K&M

Pierwsze wrażenia:

Produkt zapakowany w bardzo ciekawe pudełeczko , w którym znajduje się masa gadgetów wraz z urządzeniem Forerunner 305.Wewnątrz pudełka znajdziemy m.in.:


-zegarek, pasek pulsometru, stacja dokująca, kabel USB, ładowarka sieciowa, przejściówka na wtyczkę w standardzie amerykańskim, instrukcja obsługi, płyta z oprogramowaniem Training Center, dodatkowy pasek pozwalający korzystać z Forerunnera osobom z szerokimi nadgarstkami.

opcjonalne wyposażenie: czujnik kadencji i uchwyt na kierownicę (dla rowerzystów), pokrowiec, krokomierz (do treningu w pomieszczenia


Co to jest Garmin Forerunner 305 ?

Otóż jest to urządzenie treningowe z wbudowaną nawigacją GPS.W urządzeniu troszeczkę większym niż standardowy zegarek znajdziemy mase funkcji takich jak:

Nawigacja GPS (moduł GPS: SiRF StarIII)
W najprostszym ustawieniu Garmin pokazuje aktualne tętno i czas treningu. Może także dorzucić do tego prędkość w kilometrach na godzinę lub minutach na kilometr, liczbę spalonych kalorii (również z uwzględnieniem biegu z plecakiem), wysokość n.p.m., kąt nachylenia stoku, godzinę, dokładność odczytu GPS, pokonany dystans. liczbę okrążeń, średnią z okrążenia, godzinę, kierunki geograficzne, a nawet tak kuriozalne dane jak wschód i zachód Słońca (przydatny zwłaszcza dla wędkarzy).
Ciekawą opcją jest możliwość włączenia trybu wirtualnego partnera. Wówczas na ekranie pojawia się biegacz pokonujący trasę treningu lub wyścigu z zadanym wcześniej tempem oraz informacja czy aktualnie jesteśmy przed nim czy oglądamy jego wirtualne plecy. Dodatkowo podany jest dystans dzielący rywalizującą parę. To świetna metoda podkręcenia motywacji na zajęciach szybkościowych lub bacik pilnujący tempa w czasie długiego wyścigu (świetnie zastąpi maratońskiego pacemakera – który jak dobrze wiemy nie zawsze biegnie dokładnie z założeniami). Jako wirtualnego partnera można ustawić nawet... samego siebie. A dokładniej zapis przebiegu z przeszłości. To ciekawa opcja dla pragnących rozprawić się ze swoimi rekordami życiowymi na konkretnych trasach.

Dla kogo jest Garmin Forerunner 305?

Urządzenie firmy Garmin , przeznaczone jest głównie dla osób zajmujących się bieganiem na różne dystanse czy też biegi na orientację. Forerunner jest idealnym urządzeniem treningowym zarówno dla bieagczy jak i rowerzystów,pływaków itd. Dzięki temu ,że jest obłożony gumą sprawia ,że jest wodoodporny i nie boi się jakichkolwiek wyzwań i trudnych terenów.

Trochę technicznych rzeczy:
wymiary: 53 x 68 x 18 mm
wodoszczelność: IPX7 (30 min. pod wodą przy zanurzeniu 1m)
bateria: litowo-jonowa (max. 10h pracy)

Podsumowanie:

Garmin Forerunner to urządzenie dla bardzo wymagających sportowców , jak i dla tych co dopiero zaczynają przygodę ze sportem i chcą prowadzić sobie plan treningowy.


Ocena Ogólna: 4/5

==========Artykuł sponsorowany==================

Hunter

komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone