: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
15-04-2008 | Fryz idealnie karbowany

Radą stylistów i projektantów w tym sezonie odpuszczamy sobie gładkie, idealnie ułożone włosy na rzecz romantycznych, pokarbowanych fryzur!

Włosy o wyraźnej, pokarbowanej fakturze najlepiej wyglądają luźno rozpuszczone. Długie, utrzymane w pozornym nieładzie, tworzące lekką jak piórko fryzurę włosy, świetnie pasują do bardzo modnego w tym sezonie stylu hippie.
Miłośniczkom lekkiego tylko akcentowania trendów, spodoba się z pewnością propozycja Zaca Posena, który swoje modelki uczesał w eleganckie koczki, z których gdzieniegdzie tylko wystawały delikatne, pokarbowane kosmyki.

Inspiracje to jedno, a wykonanie - drugie. Nad zabawą w karbowanie fryzury warto się zastanowić, jest to bowiem trend tej wiosny niezwykle silny i - jak rzadko który - łatwy do powtórzenia. Przed wysuszeniem włosów warto nałożyć na nie odrobinę pianki zwiększającej objętość. Następnie włosy należy wysuszyć, najlepiej z głową pochyloną w dół. I wreszcie karbownica, którą bez trudu znajdziemy w ofercie większości firm produkujących przyrządy do stylizacji włosów. Pokarbowana fryzura może się układać swobodnie, naturalnie, ale można również, za sprawą nabłyszczającego lakieru, bądź sprayu nadać jej elegantszego, bardziej stylowego charakteru. I jeszcze inna wersja - karbownicą układamy tylko niektóre pasma, resztę zostawiając prostą.

Jeśli więc chcesz pokazać, że z najnowszymi trendami jesteś za pan brat, zamiast klasycznych fal i loków, wybierz zawadiackie karbowanie. Efekt gwarantowany!


Źródło: gazeta.pl

Sylana
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone