: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
07-04-2008 | Philips SHP8900 HiFi słuchawki

Tym razem do obadania z Salonu Komputerowego K&M dostaliśmy coś dla ucha. Jak fan otaczających dźwięków i dobrego brzmienia dobywającego się ze sprzętu, bardzo ucieszyłem się z otrzymanych do testów słuchawek firmy PHILIPS.
Już na pierwszy rzut okiem widać, że to sprzęt z wyższej półki dźwiękowej. Oczywiście mam na myśli zastosowane stricte komputerowe. Poniżej garść cyferek i literek technicznych podawanych przez producenta.

Kod Producenta:  SHP8900
Informacje dodatkowe:  Idealna wyrazistość dźwięku HiFi. Wygodne i w pełni regulowane słuchawki z neodymowymi przetwornikami głośnikowymi zapewniają idealną wyrazistość dźwięku i szerokie pasmo przenoszenia.
Komunikacja z urządzeniem:  Przewodowa
Długość przewodu:  4 m
Złącze:  mini Jack
Regulacja głośności:  Nie
Kolor:  Czarno srebrne
Typ słuchawek:  nauszne
Skuteczność słuchawek:  106 dB
Informacje dodatkowe:  Zakrycie całego ucha zapewnia optymalną jakość dźwięku. Lekki pałąk zwiększa wygodę i podnosi wytrzymałość. Pozłacany wtyk i przejściówka na duży Jack 6,3 mm w komplecie. , Przewód z miedzi beztlenowej. Magnes neodymowy. Pasmo przenoszenia 5 – 30 000 Hz. Impedancja 32 omy. Maksymalna moc wejściowa 1500 mW. Średnica przetwornika 50 mm. Typ dynamiczny. , Wygodny pokrowiec dołączony do zestawu oraz pasek na rzep do spinania przewodów.

W testach słuchawki sprawowały się naprawdę przyzwoicie. Dobry bas i góra idealnie nadają się do odsłuchu muzyki /zaznaczam jednak ze tej mniej ambitnej:)/ z gatunku dance, pop i techno. Niestety słaba średnica nieco psuje doznania przy muzyce klasycznej. Scena dźwiękowa jest za bardzo ściśnięta  bez głębi. Jednak w grach, filmach i ogólnie rozumianych grach z gatunku "kilem all" sprawują się znakomicie.
Jeżeli zależy Wam nam na ciszy w domowym zaciszu, a mimo wszystko lubicie ostry bass, jest to propozycja sprzętowa godna polecenia.


Oczywiście taki gadget można zakupić w Sklepie K&M

Sprzęt do testów udostępniła niezastąpiona firma
K&M - komputery
ul. Hetmańska 3K (pasaż handlowy)
82-300 Elbląg
tel.: /055/ 235 53 23 | /055/ 233 29

Mlody

komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone