: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
11-04-2008 | Patio zaprasza na nowy cykl imprez !!

ARTeNATIVE #1 – rozpoczyna cykl imprez z serii "Zoharum Prezentuje". Organizatorzy zapowiadają, że podczas każdego, organizowanego przez nich wieczoru prezentowane będą różne dziedziny sztuki, jak muzyka, plastyka, literatura i film. Odmienne środki wyrazu zamykać się będą w jedną klamrę tematyczną, za sprawą konkretnej myśli przewodniej. Pomysłodawcy cyklu mają nadzieję, że w ten sposób stworzą w Trójmieście alternatywę dla osób, które szukają ciekawej, niebanalnej rozrywki, które interesują się niekonwencjonalnymi formami sztuki, poszukują ciekawych doznań artystycznych. ARTeNATIVE stwarza okazję do spotkania się z dziełami młodych, niezależnych, reprezentantów różnych środowisk twórczych z całego kraju, a także do zapoznania się z nieco starszymi, nieraz zapomnianymi motywami literackimi, czy filmowymi.

Na pierwszą edycję imprezy organizatorzy przygotowali wernisaż młodego artysty, kryjącego się pod pseudonimem Liet Kynes, który zaprezentuje cykl prac "Impresje postprzemysłowego świata", koncert zespołu Bisclaveret, promujący najnowsze wydawnictwo "Amalgame", oraz spotkanie z literaturą mistrza polskiej fantastyki Adama Wiśniewskiego-Snerga.

Na koniec przewidziane jest after party.

Wszystkich wolnomyślicieli, ludzi otwartych na nowe doznania artystyczne zapraszamy 12 kwietnia (w sobotę) do klubu Patio, mieszczącego się w Gdańsku, przy ul. Dyrekcyjnej 2/4. (wejście od ul. Kupieckiej – za ‘Zieleniakiem’).

Początek: godz. 20:00,

Wstęp 5 pln

Impreza odbywa się przy wsparciu wydawnictwa Słowo/Obraz Terytoria.

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone