: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
31-03-2008 | Blue Star - dance'owa noc w obiektywie !!

U-la-la, co to była za noc !!! Danceowe rytmy, morze złocistego piwa i ekipa Czas na Show - czego chcieć więcej ?! Sobotnia DANCIN' NITE to imprezka, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich imprezowiczów !!!

Dziękujemy za Wasze stawiennictwo i zapraszamy do skróconej fotogalerii lub całej masy fotek pod linkiem:

www.foto.mcbluestar.com/b9

Do zobaczenia !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------
PIĄTEK, 4 KWIETNIA
-----------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA, UWAGA !!! Nadajemy komunikat specjalny !!! Już w najbliższy Piątek 4-go Kwietnia prawdziwa gratka dla wszystkich smakoszy i smakoszek złocistego napoju Bogów !!! Tego dnia, tylko w klubie Blue Star obchodzić będziemy... ŚWIĘTO PIWA !!! Czekać będą na was hektolitry chmielu za... CAŁKOWITĄ DARMOCHĘ !!! Tak, tak, zacznijcie płukać gardełka - pijemy do bólu !!!

Ekipa Blue Star serdecznie zaprasza !!!

Wasze zdrowie Kochani !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------
SOBOTA, 5 KWIETNIA
-----------------------------------------------------------------------------------------

Kolejna impreza i kolejne mocne uderzenie !!! W Sobotę, 5-go Kwietnia w progach klubu Blue Star zawita ponownie... Bartek Wrona !!! Jeden z głównych liderów formacji JUST 5, która kilka lat temu biła w Polsce rekordy popularności... "Kolorowe sny", "Zaczarowany świat"... słowa tych piosenek z pewnością znają wszystkie ówczesne nastolatki !!!

Obecnie Bartek to solowy wokalista, który ma na swoim końcie kilka sukcesów - krążek pt. "Jedna na milion" w 2005 roku" i promujący ją singel pod tym samym tytułem odniósł popularność, zajmując wysokie miejsca na listach przebojów. Następnym singlem był utwór "Maria". Piosenka ta zyskała uznanie słuchaczy jako przebój lata 2005 oraz w stacjach radiowych m.in. Radiu Eska. Zwyciężyła również w plebiscycie czytelników magazynu Program TV na przebój roku. Sukcesem okazał się występ Bartka Wrony na Festiwalu Jedynki w Sopocie w 2005 r. i wysokie drugie miejsce z piosenką "Maria". W 2006 r. rozpoczął trasę koncertową po Polsce i poza granicami.

W najbliższą Sobotę 4 Kwietnia Bartek Wrona przyjedzie do klubu Blue Star prosto z programu Big Brother i wykona m.in. swój najnowszy wielki hit pt. "Mój Amsterdam", promujący serial Barwy Szczęścia w TVP2 !!!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone