: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
25-03-2008 | Blue Star - nowe wejście z Jajem !!

Ostatnia Niedziela w klubie Blue Star to prawdziwe wejśćie... z Jajem, i to nie tylko za sprawą trwających wtedy Świąt !!! Otóż tego dnia miało miejsce wyjątkowe wydarzenie - światło dzienne ujrzała długo zapowiadana, owiana mgiełką tajemnicy... nowa sala z klasą !!! Ekipa Blue Star'a wpadła na nietuzinkowy pomysł, aby stworzyć miejsce dla wszystkich tych, którzy odnaleźli siebie po latach za sprawą bijącego rekordy popularności portalu nasza-klasa.pl i chcieliby się gdzieś spotkać !!! Od teraz możecie zarezerwować sobie miejsce w pomieszczeniu wiernie naśladującym tamte lata, zaprosić swoich dawnych kolegów z klasy i... (co wtedy wydawałoby się rzeczą raczej niebywałą) wypić z nimi w szkolnej ławce piwo !!! :o)

Ale premiera nowego pomieszczenia to oczywiście nie wszystko !!! Świąteczna Niedziela upłynęła przede wszystkim w rytm największych przebojów muzyczynych, serwowanych przez Wielkanonce zające za konsoletą fikające - Dominika Gawęckiego i bardzo ciekawskiego Bartka Latawskiego !!!

Zapraszamy do oględzin skróconej fotogalerii, lub całej masy fotek pod linkiem:

www.foto.mcbluestar.com/b8

No i cóż... do miłego !!!

Blue Easter
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone