: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
13-03-2008 | Kabaret Ewan w objęciach Dnia Kobiet !!

8 Marca w Kabarecie Ewan dedykowany był zarówno płci pięknej, jak i fanom muzyki rock'n'rollowej minionego czterdziestolecia. Swój kolejny performance na muzycznej scenie Kabaretu miał bowiem zespół Chris & Elvis - kwartet złożony z muzyków scen trójmiejskich. Repertuar grupy to utwory E.Presley'a, Ch. Berry'ego, CCR, B. Adamsa, B.Idola, INXS, Guns’Roses, L.Kravitz'a, R.Williams'a oraz innych znanych i lubianych wykonawców.

A wszystko to w towarzystwie pięknych tancerek Ewanu, które tego wyjątkowego dnia wyglądały po prostu olśniewająco :o) Dowód ??? Zapraszamy do fotogalerii obok !!!

Dziękujemy serdecznie Piotrowi Kowalskiemu za podesłane zdjęcia !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------

Przypominamy iż sobotniego wieczoru 15-go Marca w Kabarecie Ewan gościć będzie Anna Heron i Piotr Łuba w projekcie VOCAL SUMMIT. Jeśli Anna Heron, uznana przez czytelników prestiżowego czasopisma Twój Blues za najlepszą polską wokalistkę bluesową, decyduje się na współpracę ze znanym trójmiejskim wokalistą Piotrem Łubą, to nie tylko dlatego, że na pomysł takiej współpracy wpadł Stanisław Danielewicz, publicysta i muzyk w jednej osobie. Oboje wokalistów łączy bowiem zamiłowanie do bluesa. O ile Piotr szuka w bluesie inspiracji do interpretacji standardów rockowych, a nawet muzyki pop, to dla Anny blues stanowi ścieżkę do jazzu. Piotr Łuba w swojej wokalistyce kontynuuje tradycję dekadenckiego przekazu wizualnego, zawsze mającego solidne oparcie w tematyce wykonywanych utworów. Każdy jego występ to niespodzianka dla słuchaczy. Warto dodać, że w kompetentny sposób prowadzi także imprezy bluesowe, m.in. cotygodniowe jam-sessions bluesowe w Sopocie. Anna Heron sięga najchętniej po jazzowe standardy i jazz-originals, eksponując bogactwo interpretacji i niespotykany talent wokalny. Bezbłędna intonacja, umiejętne operowanie szeroka paletą dynamiki – to tylko niektóre z zalet wokalistki, którą jedni porównują do Billie Holiday, inni do Janis Joplin (a te porównania mówią same za siebie). Projekt VOCAL SUMMIT, którego autorem (i akompaniatorem) jest Stanisław Danielewicz, jest swoistą wymianą doświadczeń obojga wokalistów. Każde z nich przedstawiło własną listę utworów „z pogranicza”, które aż proszą się o porównanie różnych wersji interpretacji. Zadaniem drugiego było znaleźć własną odpowiedź bądź uzupełnienie (np. w postaci harmonii wokalnych czy kontrastu własnej interpretacji). Powstała w ten sposób prawdziwa wybuchowa mieszanka, dla zwolenników smooth jazzu, bluesa i muzyki soul wręcz obowiązkowy materiał do wysłuchania.

Vocal Summit - Anna Heron i Piotr Łuba
15.03.2008 (Sobota)
start godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul.Tkacka 27/28

wstęp 15 zł

Beautiful Flowers
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone