: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
04-03-2008 | Kabaret Ewan - sobotni spływ motławą !!

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

W pierwszą Sobotę Marca w progach Kabaretu Ewan ponownie zawitał znany trójmiejski artysta o pseudonimie KALI, czyli Bartek Kalinowski - autor i wykonawca, poeta i satyryk, a także dziennikarz. Jego magnesem jest niesamowita energia i charyzma, niepowtarzalny, lekko zachrypnięty głos, ale przede wszystkim - teksty piosenek, będące zjadliwymi komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości. W tekstach ułożonych na śpiewną, melodyjną nutę, autor dostrzega absurdalność i groteskowość naszych czasów. Autor od dwóch lat znany jest nie tylko w Trójmieście, ale został już także laureatem wielu festiwali piosenki autorskiej, satyrycznej i turystycznej. Począwszy od Gołdapi, poprzez Bazunę, znany jest również z występów na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. 1 Marca ponownie uświetnił swoim występem sobotni wieczór w Kabarecie Ewan, wzbudzając wśród wszystkich fanów tego typu muzyki oczekiwany entuzjazm i spontaniczny aplauz :o)

Po dawce muzycznej nadszedł moment na poskromienie męskich instynktów, czyli cykliczne pokazy rewiowe w wykonaniu zmysłowych tancerek Ewanu. Dziewczyny w skąpych strojach odkrywały chwila po chwili to, czego na codzień oko ludzkie nie sięga... ;o)

Zresztą zerknijcie sami do naszej fotogalerii !!!

Dziękujemy serdecznie koledze Piotrowi Kowalskiemu za nieustający support zdjęciowy !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------

Gościem sobotniego wieczoru 8 Marca w Kabarecie Ewan będzie znany stałym bywalcom zespół Chris & Elvis. Kwartet złożony z muzyków scen trójmiejskich, specjalizujący się w anglojęzycznych standardach muzyki rock’n’rollowej minionego czterdziestolecia. Repertuar grupy to utwory: E.Presleya, Ch. Berry, CCR, B. Adamsa, B.Idola, INXS, Guns’Roses, L.Kravitza, R.Williamsa oraz innych znanych i lubianych wykonawców. Po koncercie programy rewiowe Kabaretu Ewan :o)

08.03.2008 (Sobota)
start godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul.Tkacka 27/28

Wstęp 15 zł

Piotruś Pan
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone