: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
26-02-2008 | Kabaret Ewan w reversie !!

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

W ostatnią Sobotę Lutego w Kabarecie Ewan odbyła się kolejna imprezka muzyczna, tym razem z udziałem zespołu Reverse Sound. Oto krótka karta z historii owej formacji: zespół reaktywowany w 2004 roku i istnieje w niezmienionym składzie do dzisiaj. Grając coraz więcej koncertów soft-jazzowych oraz z gatunku, muz. popularnej np.: Carosa Santany, Jamesa Browna, czy Billa Halleya. W skład zespoły wchodzą: Stanisław Płoszaj (perkusja, śpiew), Tadeusz Hofman (gitara, śpiew), oraz Eugeniusz Jasinski (instrumenty klawiszowe, trąbka, śpiew). Członkowie grupy posiadają bogaty staż estradowy zdobyty m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Holandii, Finlandii, Szwecji oraz statkach pasażerskich. Również w Polsce, występując w tak znakomitych miejscach jak: Festiwal Piosenki w Opolu, Piknik Country w Mrągowie, Bal Mistrzów Sportu, Miss Polonia, Teatr Muzyczny w Gdyni, czy też we wspomnianym już Kabarecie Ewan.

Po koncercie zespołu Reverse Sound muzyczna scena Kabaretu zmieniła swoje przeznaczenie - od tego momentu uwagę (zwłaszcza męskiej części publiczności) skupiała cała seria zmysłowych pokazów rewiowych w wykonaniu tutejszych tancerek.  

Szczegóły -tradycyjnie- w fotorelacji !!! :o)

Podziękowania dla kolegi Piotra Kowalskiego za mega supporcik zdjęciowy (fotki od nr 38 do 83) !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------

A co czeka nas na Tkackiej już w najbliższą Sobotę 1 Marca ??? Otóż w progach Kabaretu Ewan ponownie zawita KALI, czyli Bartek Kalinowski !!! Autor i wykonawca, poeta i satyryk, a także dziennikarz. Jego magnesem jest niesamowita energia i charyzma, niepowtarzalny, lekko zachrypnięty głos, ale przede wszystkim - teksty piosenek, będące zjadliwymi komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości. W tekstach ułożonych na śpiewną, melodyjną nutę, autor dostrzega absurdalność i groteskowość naszych czasów. Autor od dwóch lat znany jest nie tylko w Trójmieście, ale został już także laureatem> wielu festiwali piosenki autorskiej, satyrycznej i turystycznej. Począwszy od Gołdapi, poprzez Bazunę, znany jest również z występów na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie.

Serdecznie Zapraszamy !!!

Spływ Motławą - Bartek Kalinowski i Zabużanin,
czyli Piosenki trójmiejskiego barda.

01.03.2008 (Sobota)
start godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul.Tkacka 27/28

Wstęp 15 zł

Reservoir Dude
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone