: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
22-02-2008 | Max i Emme od J.Lo

Z okazji piątkowych narodzin bliźniąt: Maxa i Emme wrzucamy portret świeżo upieczonej mamy - Jeniffer Lopez.

J.Lo urodziła się w nowojorskiej dzielnicy Bronx, jednak jej korzenie sięgają Puerto Rico. Przyszła na świat 24 lipca 1970 roku. Karierę rozpoczynała jako tancerka. Później zdobywała świat jako aktorka, początkowo telewizyjna (serial ‘My Little Girl’, ‘Fly Girl’, ‘South Central’), później kinowa (‘Pociąg z forsą’ – debiut u boku WEASLEY SNIPESA i WOODY HARRLESONA, ‘Selena’) zawsze jednak marzyła o śpiewie. ‘Selena’, w której zagrała tytułową rolę legendarnej piosenkarki z Meksyku, pokazała, że JENNIFER świetnie wypada na scenie, a zarazem podsyciła muzyczne marzenia artystki. Jako wokalistka dopięła swego w 1999 roku nagrywając album ‘On The 6.’. Singlowy ‘If You Had My Love’ zrobił prawdziwą furorę podbijając listy przebojów oraz zdobywając serca słuchaczy. Nie gorzej radziły sobie hity ‘Waiting For Tonight’ i ‘Let’s Get Loud’, dzięki którym cała płyta sprzedawała się znakomicie. Do dziś fonograficzny debiut piosenkarki sześciokrotnie pokrył się platyną. A to był dopiero początek. Kolejny album, ‘J.Lo’ z 2001 roku, okazał się jeszcze większym komercyjnym sukcesem. Siedmiokrotna platyna. Co więcej, LOPEZ ustanowiła swoisty rekord umieszczając na szczytach list przebojów jednocześnie płytę (wspomniane ‘J.Lo’) jak i film (‘Powiedz tak’).

Koncentrując się na muzycznym aspekcie poczynań JENNIFER nie można nie zauważyć jej rozwoju. Z błahych pop pioseneczek LOPEZ ewoluowała ku rzeczom bardziej ambitnym i zróżnicowanym. Dla lubiących etykietki: z „latin soul” przeszła na „urbam music”. Za przykład mogą posłużyć dwa single z płyty: ‘Play’ oraz ‘I’m real’ z gościnnym udziałem rapera Ja Rule. Dobrze wyczuwając zapotrzebowanie na swoją muzykę, JENNIFER wydała w 2002 roku kolejny krążek ‘J To The L-O! The Remixes’. To był strzał w dziesiątkę. Promowany przez ‘Ain’t It Funny’ ponownie z Ra Jule, z wynikiem 2,5 miliona egzemplarzy stał się najlepiej sprzedający się album z remiksami na świecie. Ostatnie studyjne dokonanie J.LO nosi tytuł ‘This Is Me ... Then’ i jest hołdem złożonym przez piosenkarkę swojej duszy i obecnemu stanowi jej umysłu. Jest to także swoiste rozliczenie się artystki ze swoją sławą o czym traktuje zwiastujące album ‘Jenny From The Block’. Kolejny singiel z krążka, ‘I’m Glad’, przysporzył artystce nieco kłopotów. Dokładnie chodzi o teledysk do piosenki. Pomyślany przez JENNIFER jako hołd dla obrazu ‘Flashdance’ spotkał się z oskarżeniami o plagiat zarówno ze strony wytwórni Paramount Pictures, jaki kobiety, której życie było inspiracją do nakręcenia filmu.

Będąc gwiazdą pierwszej wielkości, LOPEZ od kilku lat pozostaje w świetle reflektorów i błysków flashy. Dla fanów J.LO równie atrakcyjne zdaje się być jej życie prywatne jak i jej twórczość. Trzeba przyznać, że JENNFER co pewien czas dostarcza dziennikarzom tematów do plotek i poza artystycznych historii. Najpierw był burzliwi romans z P.’Diddy’ COMBSEM, teraz zamieszanie wokół ślubu z BENEM AFFLACKIEM – będzie czy nie będzie? Zapewne dowiemy się już wkrótce.

Na razie J.LO ponad muzykę stawia film, a ponad film swoją miłość. Ponadto planuje podbić rynek reklamy. Artystka będzie firmować swoim nazwiskiem kolekcję bielizny dla pań o pełniejszych kształtach.

Żródło: Sony Music Poland/VH1

Sylana
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone