: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
13-02-2008 | Ewan - rockowy powiew z Graceland !!

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

Dlaczego z Graceland ??? Otóż 9-go Lutego w Kabarecie Ewan ponownie zagościł duch wielkiego artysty, króla rock'n'rolla Elvisa Presleya. Co roku do Graceland w stanie Tennessee przybywają fani Elvisa z całego świata, wypełniając ogród, w którym znajduje się grób artysty. Nocne czuwanie przy jego grobie to najważniejsza uroczystość podczas tygodniowych obchodów rocznicy śmierci Presleya. W Graceland odbywają się także liczne koncerty sobowtórów Elvisa i wyświetlane są filmy przedstawiające króla rock and rolla.

Gościem sobotniego wieczoru w Kabarecie Ewan był znany już stałym bywalcom zespół Chris&Elvis - kwartet złożony z muzyków scen trójmiejskich, specjalizujący się w anglojęzycznych standardach muzyki rock'n'rollowej minionego czterdziestolecia. Repertuar grupy to głównie utwory: E. Presleya, można było posłuchać więc "Love me tender", "Jailhouse rock" czy "Teddy Bear", które są już klasyką rock and rolla.

Po występie zespołu Chris & Elvis nastąpiła tradycyjna już zmiana nastroju - zmysłowe występy rewiowe w wykonaniu urodziwych tancerek Ewanu...

Reszta w fotogalerii !!!

Podziękowania dla Piotra Kowalskiego za piękne zdjęcia :)

-----------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA !!! 16 Luty (Sobota) to prawdziwa gratka dla fanów dalekiego wschodu !!! W tą zimową sobotnią noc przeniesiemy się do upalnych arabskich krain, zobaczymy zmysłowe tańce z odległych zakątków naszego świata !!! Gorąca atmosfera i taniec brzucha rozgrzeją widzów do czerwoności !!! W programie zobaczymy najlepsze tancerki Kabaretu Ewan, a pierwsi goście otrzymają do skosztowania darmowego drinka tajemnica orientu !!!

Zapraszamy !!!

NOC NA DALEKIM WSCHODZIE
16 Luty (Sobota)
start godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul.Tkacka 27/28

Wstęp 15 zł

Ghost of the night
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone