: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
02-02-2008 | Ewan - bluesowa noc pełna niespodzianek !!

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

Witamy w nieco spóźnionej fotorelacji z Kabaretu Ewan !! Z niewiadomych nam powodów zdjęcia z ostatniej soboty 26-go Stycznia zabłądziły gdzieś w sieci i otrzymaliśmy je ponownie dopiero dzisiaj... :(

Sobotniego wieczoru w Kabarecie Ewan wystąpił Piotr Łuba + 2. Trójmiasto ma szczęście do wykonawców, których sztuka wyrasta w prostej linii z bluesa. Do niekwestionowanych znawców bluesa, operujących zarówno idiomem tradycyjnego bluesa wiejskiego i miejskiego, jak i szukających inspiracji w interpretacjach rockmanów, należy wokalista Piotr Łuba. W swojej wokalistyce kontynuuje tradycję dekadenckiego przekazu wizualnego, zawsze mającego solidne oparcie w tematyce wykonywanych utworów. Każdy jego występ jest niespodzianką dla słuchaczy - sobotni występ w Ewanie jest tylko jednym z wielu. Piotr Łuba (prywatnie znakomity tłumacz języka angielskiego) jest wokalistą najstarszej trójmiejskiej grupy bluesowej Mietek Blues Band. Współpracuje w projekcie Piotr Łuba + 2 ze znawcą bluesa i keyboardzistą Stanisławem Danielewiczem oraz basistą Janem Wawrzynowiczem. Prowadzi imprezy bluesowe, m.in. cotygodniowe jam-sessions bluesowe w Sopocie.

Repertuar Piotra Łuby to oryginalne bluesy, standardy rockowe inspirowane bluesem, zaskakujące interpretacje utworów spod znaku muzyki pop.

Po koncercie wszyscy goście Ewanu mogli zobaczyć zmysłowe pokazy rewiowe w wykonaniu tutejszych tancerek. Podziękowania dla Piotra Kowalskiego za niekończący się support zdjęciowy !!!

Do zobaczenia !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan ma zaszczyt zaprosić wszystkich na mrożący krew w żyłach pokaz fakira !!! Już dzisiaj, tj. 2-go Lutego (Sobota) będzie można obejrzeć wstrząsające sztuczki i wyczyny ekwilibrystyczne. Wszystkich żądnych mocnych wrażeń zapraszamy !!!

Po występie programy rewiowe Kabaretu Ewan.

Fakir Show
2 Luty (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul.Tkacka 27/28

Wstęp 15 zł

Blues Brothers
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone