: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
28-01-2008 | Mała czarna w kolejnej odsłonie

Mała czarna wylansowana wiele lat temu przez Coco Chanel po dziś dzień jest klasycznym obowiązkowym elementem garderoby każdej przedstawicieli płci pięknej. Jest ponadczasowa i zawsze w gotowości, aby nas poratować w tych bardziej lub mniej nagłych sytuacjach.


Moda jesień/zima 2007/2008 składa hołd klasycznej małej czarnej. Projektanci zaoferowali nam naprawdę ciekawy wybór w tym sezonie, który generalnie zdecydowanie bazuje na ozdabianiu.

Albert Ferretti proponuje nam ultradelikatną wersję z doczepionymi piórkami, Albert Elbaz z małymi ćwiekami, guzikami i kryształkami. Natomiast Dolce & Gabbana to seksowna wersja małej czarnej w formie prostej sukienki z biustierem, do połowy uda i ozdobionej pikantnym detalem tzn. metalowym szerokim pasem, wyprofilowanym idealnie w talii niczym gorset, zapinanym na (uwaga) małą kłódeczkę.

Dla tych z nas bardziej odważnych idealną wersją będzie wydanie Christophera Kane\'a, a mianowicie seksowna czarna sukienka z cienkiej skóry, inspirowana sztuką origami.
Tradycyjnie Chanel zaproponowała nam opcję stonowaną i dodatkowo ozdobioną perłami, a Givenchy wersję militarną z guzikami.

Kolor czarny na klasycznej sukience jest pewniakiem w każdym sezonie i wystarczy ozdobienie sezonowym dodatkiem. Niezależnie od wszystkiego w małej czarnej każda z nas zawsze będzie modna!

Sylana
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone