: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
22-01-2008 | Kabaret Ewan - sobotni koncert zmysłów !!

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

19 Styczeń br. w Kabarecie Ewan to prawdziwy koncert zmysłów w wykonaniu nietuzinkowego duetu - zespołu Back Up z Petersburga oraz zmysłowych tancerek z Tkackiej. Takiej mieszance trudno się oprzeć, o czym przekonali się liczni goście, którzy tę noc zdecydowali się spędzić właśnie tutaj.

Back Up to podróż w złote lata 60-te, 70-te i 80-te. W ich wykonaniu usłyszeliśmy największe przeboje m.in. Joe Cockera, Led Zeppelin, Beatlesów, Boney M, Bee Gees, Erica Claptona, Smokie... Ale zdecydowanie największe wrażenie wywarły na wszystkich covery piosenek zespołu Metallica czy legendarny kawałek "Smells Like Teen Spirit" Nirvany - istny majstersztyk, pokłony dla Was Panowie !!!

Zapraszmy w podróż po naszej fotogalerii !!!

Fotki od nr 65 do 119 są autorstwa kolegi Piotra Kowalskiego, za co mu cześć i chwała. Pozdrowienia dla Pani Ewy oraz Andrzeja za tradycyjną sympatię dla naszego vortalu.

A co czeka nas w najbliższy Weekend ??? 26-go Stycznia w Kabarecie Ewan wystąpi Piotr Łuba + 2. Trójmiasto ma szczęście do wykonawców, których sztuka wyrasta w prostej linii z bluesa. Do niekwestionowanych znawców bluesa, operujących zarówno idiomem tradycyjnego bluesa wiejskiego i miejskiego, jak i szukających inspiracji w interpretacjach rockmanów, należy wokalista Piotr Łuba. W swojej wokalistyce kontynuuje tradycję dekadenckiego przekazu wizualnego, zawsze mającego solidne oparcie w tematyce wykonywanych utworów. Każdy jego występ to niespodzianka dla słuchaczy. A jest tych występów sporo. Piotr Łuba (prywatnie znakomity tłumacz języka angielskiego) jest wokalista najstarszej trójmiejskiej grupy bluesowej Mietek Blues Band. Współpracuje w projekcie Piotr Łuba + 2 ze znawcą bluesa i keyboardzistą Stanisławem Danielewiczem oraz basistą Janem Wawrzynowiczem. Prowadzi imprezy bluesowe, m.in. cotygodniowe jam-sessions bluesowe w Sopocie.

Repertuar Piotra Łuby to oryginalne bluesy, standardy rockowe inspirowane bluesem, zaskakujące interpretacje utworów spod znaku muzyki pop.

Po koncercie programy rewiowe Kabaretu Ewan.

Piotr Łuba + 2 Koncert
26.01.2008 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul.Tkacka 27/28

Wstęp 15 zł

man of the night
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone