: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
09-01-2008 | EROTYCZNA ANKIETA

Wśród osób w różnym wieku przeprowadzono ankietę, która dotyczyła sfter intymnych. Oto kilka pytań wraz z wynikami odpowiedzi z tego badania.


Na pytanie: ”Jaki kolor uważasz za najbardziej erotyczny?” 15% badanych uznało kolor biały, 48% czerwony, 31% kolor czarny, a 6% beżowy traktuje jako ten najbardziej związany z miłością.

Na pytanie: "Jak często się kochacie?" 60% ankietowanych przyznało, że kocha się więcej niż raz w tygodniu, 20% że raz w tygodniu, 8% kocha się dwa razy w miesiącu, a 12% rzadziej niż raz na miesiąc.

Na pytanie: "Z kim najczęściej rozmawiasz o seksie?" 24% stwierdziło że z przyjacielem, 6% na czacie, 9% z rodzicami, zaś 61% z partnerem.

Pytanie: "Czego boisz się podczas stosunku?". Wynik: 57% niechcianej ciąży, 25% martwi się, że zawiedzie partnera, 8% czuje strach przed bólem, 10% wymyśliło całkiem inne powody strachu.

Pytanie: "Co najbardziej Cię podnieca?". Wynik: 42% ankietowanych podnieca goły partner lub partnerka, 9% rozbudza żądze jedzenie banana, 20% preferuje filmy erotyczne, a 29% lubi striptiz partnera bądź partnerki

Pytanie: "Skąd masz pierwsze wiadomości o seksie?" Wynik: 21% dowiedziało się od rodziców, 43% z pism młodzieżowych, 27% od znajomych , 9% przez internet.

Pytanie: "Kiedy najbardziej lubisz się kochać?". Wynik: 30% preferuje godziny poranne, 15% lubi kochać się po południu, 35% woli robić to wieczorem, a 20% w nocy.

Niestety nie znamy szczegółów tego badania ;), jednak na swoim przykładzie można sprawdzić w której grupie wyników moglibyśmy zwiększyć procentowy udział gdybyśmy udzielali odpowiedzi na te pytania.

Źródło: www.uczucia.net.

Ekipa
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone