: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
04-01-2008 | Sylwestrowa Panorama z drapacza chmur !!

No cóż Kochani, nadszedł czas aby pokazać jak bawiła się w sylwestrową noc okrojona Ekipa Nocnych Vortali w osobach: Hospes z Żoną Olą (Nocny Elbląg) i Grey z Żoną Sylwią (Nocny Gdańsk) !!! Na miejsce biesiady wybraliśmy Restaurację Panorama mieszczącą się w najsłynniejszym drapaczu chmur w centrum Gdańska - na XVI piętrze Zieleniaka. Trzeba przyznać, że organizatorzy dodali wszelkich starań, aby nikt z gości nie żałował swojego wyboru. Od strony gastronomicznej nie można było wymagać więcej - była rybka, płonąca szynka, raki, jajka z kawiorem, pierożki, rosołek, barszczyk, paszteciki, sałatki... dla każdego coś smacznego !!!

Jeśli chodzi o stronę muzyczną to również było bez zarzutu - za konsoletą zasiadał przesympatyczny jegomość o xywce DJ Kristo, który na życzenie gości serwował koktajl muzyczny od banalnego disco-polo po te najświeższe perełki, które dopiero co wdrapują się na europejskie listy przebojów !!! (Pozdrawiamy Ciebie serdecznie, Krzysiek!!!).

No i cóz... zapraszamy do fotogalerii obok :)

p.s. Dziękujemy Marcinowi oraz jego urodziwej towarzyszce życia za wspaniałą imprezę !!! Całusy dla Ewy i handshake dla Marka za wspólne balowanie !!!

Grey, Sylana, Hospes, Calela & Friends
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone