: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
18-12-2007 | Kabaret Ewan w świecie bajek !!

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

Witamy w Świecie Bajek !!! A konkretnie w fotorelacji z sobotniej imprezki w Kabarecie Ewan, który na tę noc zamienił się świat znany nam wszystkim - w końcu każdy z nas był kiedyś dzieckiem !!! Mało tego - krążą plotki, iż mężczyźni zostają dziećmi na zawsze, rozwijają się intelektualnie do 3-go roku życia, a później już tylko rosną... :) Eh, piękne, aczkolwiek złośliwe te nasze kobiety ;)

Specjalnie przygotowane przez ekipę Kabaretu Ewan programy taneczne nawiązywały swoją treścią do znanych światowych bajek i baśni. Ciekawa dekoracja oraz premierowe taneczne spektakle zagwarantowały zabawę na bardzo wysokim poziomie, a wszyscy Ci, którzy jako pierwsi przekroczyli próg Kabaretu, otrzymali od organizatorów darmowego bajecznego drinka !!! :)

Zapraszamy do krainy baśni o pikantnym zabarwieniu, czyli naszej fotorgalerii !!

Dziękujemy serdecznie koledze Piotrowi Kowalskiemu za support w postaci zdjęć od nr 51 do 154 ! Pozdrowienia także dla Andrzeja oraz Zygmunta (foto nr 7).

A wszystkich z Was NIEOBECNYCH na Tkackiej w ostatnią Sobotę ośmielamy się zaprosić na kolejną imprezkę tematyczną, już w najbliższą Sobotę 22-go Grudnia pt. "Przeboje Światowe w Świątecznych Klimatach" !!! Specjalnym gościem tego wieczoru będzie TERCET:

Ewa Dorawa Jurkiewicz - mezzosopran,
Andrzej Kijewski - baryton,
Ewa Pralicz - akompaniament.

Tego wieczoru będzie można posłuchać przebojów muzyki światowej w klimacie nadchodzących Świąt.

Ewa Dorawa-Jurkiewicz studia muzyczne rozpoczęła w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, na Wydziale Wokalno-Aktorskim. Występowała jako solistka na scenach Teatru Muzycznego w Gdyni, Opery Bałtyckiej w Gdańsku, Opery Nova w Bydgoszczy, Opery i Operetki w Szczecinie. Do swoich największych osiągnięć artystycznych zalicza rolę "CARMEN", którą wykonywała z wielkim powodzeniem w Operze Nova w Bydgoszczy pod dyr. Maestra Andrzeja Jurkiewicza.

Andrzej Kijewski wokalista, aktor i pedagog absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, Teoretycznego i Wydziału Wokalnego. Jeden z najpopularniejszych solistów Opery Bałtyckiej. Za całokształt pracy twórczej został wyróżniony medalem imienia Danuty Baduszkowej. W jego dorobku artystycznym znajduje się m.in. przeszło 20 ról tytułowych i pierwszoplanowych. Wielokrotnie występował na scenach teatrów operowych Europy.

Ewa Pralicz jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej w Gdańsku na Wydziale Instrumentalnym - fortepian oraz puzon. Zdobyła III nagrodę na Ogólnopolskim Konkursie Młodych Muzyków w Gdańsku. Po ukończeniu studiów koncertowała w Sztokholmie, Bejrucie, Monte Carlo oraz USA w Dallas, Los Angeles jako pianistka muzyki klasycznej i rozrywkowej.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!

Sobota, 22 Grudzień
Start godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul.Tkacka 27/28
tel. 602-329-442

Wstęp: 15 zł

Sweety Santa
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone