: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
12-12-2007 | Ewan - reaktywacja minionego 40-lecia !!

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

8 Grudnia to kolejny dzień reaktywacji minionego czterdziestolecia, a to wszystko za sprawą występu zespołu Chirs & Elvis, który -zdaje się- na stałe wpisał się już w kalendarium imprez tematycznych. Dla tych co nie pamiętają przypominamy, iż w tę Sobotę ponownie można było posłuchać anglojęzycznych standardów muzyki rock’n’rollowej minionego czterdziestolecia - a skoro tak, to nie mogło zabraknąć utworów z repertuaru takich artystów jak: E.Presley czy Ch. Berry, oraz innych znanych i lubianych wykonawców. Zespół Chris & Elvis widywany jest też często w Barabadosie na Karmelickiej, co świadczy o popularności tego duetu.

A co po koncercie ??? Sami wiecie - najlepsze pokazy rewiowe w gdańsku i wszechświecie !!! Dawka wysublimowanej erotyki, połączona ze zróżnicowaną choreografią oraz specjalnie dobraną do pokazu muzyką. Takich emocji nie znajdziecie w żadnym innym obiekcie. Aby się o tym przekonać zapraszamy tradcyjnie do naszej fotogalerii obok !!! Podziękowania dla Piotra Kowalskiego za fotki od nr 1 do 68. A wszystkich tych, którym to nie wystarcza zapraszamy na kolejną odjazdową imprezę pt: W krainie bajek i baśni - impreza taneczna już w najbliższą Sobotę 15-go Grudnia !!! Specjalnie przygotowane przez ekipę Kabaretu Ewan programy nawiązywać będą swoją treścią do znanych światowych bajek i baśni. Ciekawa dekoracja oraz premierowe taneczne spektakle będą gwarancją dobrej zabawy !!!

UWAGA !!! Pierwsi goście otrzymają od organizatorów darmowego bajecznego drinka !!!

15.12.2007 (Sobota)
W krainie bajek i baśni - impreza taneczna
Start godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul.Tkacka 27/28
wstęp 15 zł
tel. kom.: 602329442

Eternal Fighters
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone