: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
02-12-2007 | Kwadratowa zaprasza na Rockowy Wtorek !!

Kultowy Klub Studentów PG KWADRATOWA zaprasza na Rockowy Wtorek 4-go Grudnia, podczas którego wystąpią formacje imBeer oraz Lemon.

imBeer

Zespół powstał w roku 2005 z inicjatywy basisty Pitera, do którego dołączył gitarzysta Mejden oraz charyzmatyczny perkusista Matthew. Pierwsze próby odbywały się w małym studiu na terenie stoczni gdańskiej. Na początku listopada 2005 roku w zespole pojawił się gitarzysta Misiek, a zespół zaczął ćwiczyć w ośrodku MODeM w Matemblewie. Pracę nad materiałem rozpoczęto razem z wokalistką Kasią. Na początku roku 2006 z zespołu odszedł Mejden, zakładając własny mocno rockowy band, a niedługo potem zespół rozstał się z Kasią, która później podjęła współpracę z Mejdenem. Piter, Misiek oraz Matthew wybierając ścieżkę melodyjnego funk-rocka przez dłuższy czas trwali jako instrumentalne trio pracując mimo to nad swoim materiałem, zaliczając nawet w marcu 2006 krótki występ w klubie MODeM, w którym odbywały się próby. Mniej więcej w tym okresie (po długich poszukiwaniach pośród różnych nazw) Matthew zaproponował nadanie zespołowi nazwy imBeer, która została zaakceptowana jednogłośnie. Po wakacjach 2006 na sprawdzenie swojego wokalu do zespołu zaproszono Ketchupa... i tak wykrystalizował się obecny trzon zespołu imBeer:

Piter - gitara basowa
Misiek - gitara
Matthew - perkusja
Ketchup - wokal

Stroną muzyczną w zespole zajmują się Misiek razem z Piterem, natomiast warstwa tekstowa, to w głównej mierze popisy autorstwa "nadwornego poety" Matthew.

Muzyka imBeer, to mieszanka funk i rocka doprawiona "coverami" RHCP i Lady Pank. Obecnie od wakacji 2007 zespół jest wspomagany drugą gitarą przez Sachego, który jest także nieformalnym "managerem" zespołu. Pierwszy oficjalny KONCERT zespołu odbył się 24.02.2007 w pubie Patio.

Strona zespołu: www.imBeer.org.pl

-----------------------------------------------------------------------------------------

Lemon  

Zespół LEMON to Nowy Projekt Trójmiejskich Artystów osadzony w dobrych gitarowych brzmieniach. Lekko alternatywne podejście, melodyjne kompozycje i autentyczność przekazu obiecuje pełen energii show który czuć na koncertach.

Zespół powstał w 2006 roku w Sopocie, tworzą go:

Tomasz Syguda - Wokalista
Marek Kaczerzewski - Gitary
Paweł Zagórski - Bass
Krystian Kwaśny - Perkusja

Pierwszy singiel zespołu LEMON pt. "Stan Przejściowy" dotarł do pierwszej trójki Listy Przebojów Radia Victoria, kolejny utwór Give Up (IF) z gościnnym udziałem Przemka Dyakowskiego świetnego saksofonisty Jazzowego to kolejna pozycja na Radiowych Listach którą Lemon ociepla jesienny klimat.  

Obecnie zespół jest w trakcie nagrywania materiału i rozpoczyna koncerty promujące debiutancką płytę która ukarze się w 2008 roku

Strona zespołu: www.lemonmusic.pl

-----------------------------------------------------------------------------------------
Rockowy Wtorek
4 grudnia
KWADRATOWA

start godz. 20:00

bilety: 5/8 zł
-----------------------------------------------------------------------------------------

ZAPRASZAMY !!!

Kwadratowa & Nocny Gdańsk
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone