: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
23-11-2007 | To co lubi każdy biust

Piersi to część kobiecego ciała, która zawsze była i jest najpiękniejsza. Podziwiają je wszyscy bez wyjątku i to nie tylko mężczyźni, ale także kobiety. Dla wielu pisarzy były i nadal są natchnieniem, a dla wielu fotografików obiektem artystycznych uniesień. Trudno się więc dziwić, że dziś powiększanie piersi to zabieg chirurgiczny na który chętnie zdecydowałoby się 23% kobiet. Reszta z nich powiększanie piersi upatruje w naturalnych sposobach takich jak kremy czy tabletki.
  
Czy wiesz że:

- prawie 40% młodych polskich kobiet, chciałoby mieć większe i bardziej jędrne piersi.
- powiększanie piersi jest wciąż mylnie postrzegane przez 65% społeczeństwa jako temat tabu
- przez 60% mężczyzn, kobiety z rozmiarem „C” są postrzegane jako atrakcyjniejsze o tych z numerami „A” i „B”.
- blisko 85% mężczyzn uważa biust za najsexowniejszą cześć kobiecego ciała, ale tylko 50% z nich pozwoliłoby swojej partnerce na powiekszanie piersi chirurgicznym zabiegiem.

Niemniej pamiętajmy że ważniejsza od wielkości biustu jest jego jędrność, elastyczność i zdrowie.

Aby zapewnić im piękny wygląd należy stosować do kilku prostych zasad które to propagują Wysokie Obcasy:

•  Myć biust kolistymi ruchami przy użyciu delikatnego mydła/ żelu. Delikatnie i dokłądnie oszuszać biust. W przypadku obfitego biustu dobrze zabezpieczać miejsca pod piersiami talkiem co chroni skórę przed podpażeniami. W celu ujędrniania skóry i poprawy krążenia należy wykonywać masaż ruchami okrężnymi od środka na zewnątrz. Po osuszeniu zawsze należy wsmarować w piersi specjalnie do tego przeznaczony krem.

•  Piersi lubią chłód - skóra staje się napięta, jędrniejsza, mięśnie są bardziej skurczone i dzięki temu biust nieco się podnosi. Dobrej kondycji biustu sprzyja naprzemienny prysznic zimną i ciepłą wodą. Polewaj piersi na przemian strumieniem ciepłej i chłodnej wody (po ok. 30 s), powtarzając ten cykl. Zakończ chłodną wodą, która pobudza krążenie.

•  Kontroluj stan piersi na przykład w trakcie kąpieli. Lewą dłonią zbadaj prawą pierś, a prawą rękę wyprostuj do góry. Uciskaj kolistymi ruchami. Sprawdź też węzły chłonne pod pachą. Jeśli zauważysz jakiekolwiek zgrubienie, zgłoś się do lekarza. Zwróć uwagę na każdą zmianę kształtu, zarysu, wielkości piersi. Zaniepokoić powinny cię zmarszczki lub wgłębienia w skórze. Wykonuj regularnie USG i mammografię.

•  Złuszczaj skórę piersi raz na tydzień peelingiem enzymatycznym - rozpuszcza martwe komórki naskórka i pobudza odnowę komórek. Ułatwia też penetrację preparatów odżywczych i nawilżających.

•  Preparaty do pielęgnacji biustu poprawią stan skóry. Zawarte w nich kwasy owocowe, proteiny, elastyna, kolagen, wyciągi z alg morskich, ekstrakty ziołowe i mikroelementy polepszają ukrwienie, uelastyczniają, ujędrniają. Wmasowuj je w osuszoną skórę, rozprowadzając ruchami kolistymi od dołu ku górze - od pachy dołem w kierunku mostka i górą w kierunku szyi, obojczyka.

•  Chroń piersi przed słońcem, które przyspiesza starzenie i wiotczenie delikatnej skóry biustu. Smaruj je kremem z wysokim filtrem. Po opalaniu wmasuj krem nawilżający i łagodzący podrażnienia.

•  Wyprostuj się! Pomaga to zachować ładny kształt piersi. Przygarbione plecy powodują wiotczenie mięśni szyi i obwisanie piersi.

•  Uprawiaj sport. Na urodę piersi znakomicie wpływa pływanie (zwłaszcza na plecach), koszykówka, siatkówka, piłka ręczna. Te sporty wzmacniają mięśnie górnej części ciała. W czasie wysiłku fizycznego piersi muszą być podtrzymywane dobrze dobranym stanikiem.Sylana
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone