: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
14-11-2007 | Jaśkowa 14 i ekscentryczny DonGURALesko !!

DonGURALesko - pod tym enigmatycznym pseudonimem kryje się Piotr Górny, znany ównież pod pseudonimami "Gural", "Hardkorowy Papa", "DGE". Polski wykonawca hip hopowy (raper), przedstawiciel stylu braggadocio. Działa na polskiej scenie hip-hopowiej od 1995 roku i jest członkiem takich grup muzycznch jak Killaz Group (niegdyś Rapscalion X), K.A.S.T.A. i PDG Kartel (Prawdziwość dla Gry). Znany ze współpracy z Kasią Klich, Tede, Trzecim Wymiarem, Sido, White House, DJ 600V, DJ Kostek, DJ Story, Matheo czy Tabbem. Koncertuje na skalę światową, m. in. w Niemczech, Anglii, Stanach Zjednoczonych no i oczywiście w Polsce !!! 9-go Listopada (Piątek) w klubie Jaśkowa 14 można było go zobaczyć i posłuchać na żywo !!!

Wrażenia? No cóż, biorąc pod uwagę to iż artystę tego cechuje m.in. duża ilość zwrotek układanych na jednym rymie z hardcorową zawartością odpowiedź nasuwa się sama - była to nie lada gratka dla wszystkich fanów tego nurtu !!!

Zdjęcia wykonane i udostępnione za pośrednictwem Marcina Uske.

Miłego surfowania po galerii !!!

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone