: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
13-11-2007 | Miasto Aniołów - iście niebiańskie szaleństwo !!

Oh yeah, party goes on and on !!! Ostatnia Sobota w Mieście Aniołów to iście niebiańskie szaleństwo, gdzie wszystkie anioły i anielice dały upust swoim emocjom na parkiecie !!! Za konsoletą sprawdzona marka - DJ Romeo, zapodający najświeższe perełki muzycznych list przebojów, a także te starsze, sprawdzone, przy których bioderka kołyszą się same !!! Chmielna street rulez !!! :)

Zapraszamy do odjechanej fotogalerii obok !!!

Przypominamy że już w najbliższy Piątek 16-go Listopada nasze Miasto odwiedza kolejna gwiazda światowego formatu - niekwestionowani królowie parkietów w całej Europie, zespół UNITING NATIONS !!! Duet ten to sensacja na brytyjskiej scenie dance i house. Zespół tworzą Paul Keenan i Daz Sampson. Panowie, gdyby nie miłość do muzyki klubowej, raczej nie zaprzyjaźniliby się. Pierwszy z nich był policjantem w Glasgow, a drugi zresocjalizowanym brytyjskim złodziejem z Manchesteru. Ich pierwszy wspólny przebój jako Uniting Nations to "Out Of Touch" - remiks klasycznej piosenki grupy Hall & Oates, którą podbili listy przebojów. Później w ślady wielkiego tanecznego hitu poszły kompozycje "You And Me" i "Ai No Corrida", z wokalistką Laurą More, znaną z piosenki Erica Prydza "Call On Me".

Patronat medialny nad w/w imprezą objęła stacja HIT FM, vortal NOCNYGDANSK.PL oraz TROJMIASTO.PL !!!

Zapraszamy !!!

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone