: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
12-11-2007 | Kabaret Ewan i duch minionego 40-lecia !!

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

Dlaczego duch? Otóż w ostatnią Sobotę na muzycznej scenie Kabaretu Ewan po raz kolejny gościliśmy duet Chris & Elvis, specjalizujący się w anglojęzycznych standardach muzyki rock'n'rollowej minionego czterdziestolecia. Wszyscy goście Ewanu mogli posłuchać utwortów z repertuaru E. Presley'a czy Ch. Berry'ego. Jednak niekwestionowanym hitem tego wieczoru był kawałek Robbiego Williamsa pt. "Angels". Trzeba przyznać, że bardzo wiernie naśladował pierwowzór !!! Głębokie pokłony dla tego duetu, za tak mistrzowskie potraktowanie tego utworu !!!

Po koncercie nastąpił stały gwóźdź programu, czyli zmysłowe pokazy taneczne w wykonaniu dziewczyn z Kabaretu Ewan. Takiej dawki emocji nie ma w żadnym innym klubie !!! Nie lada uczta dla wszystkich zmysłów, jakie może posiadać człowiek !!! (Zwłaszcza płci męskiej, chociaż bywają też dni kiedy płeć piękna także znajduje tutaj coś dla siebie !!!).

O popularności tego miejsca świadczą ostatnie wydarzenia związane z tym obiektem. To właśnie tutaj kręcono odcinki do nowego programu telewizyjnego SKIBOMAGIEL, którego Ojcem Opatrznościowym jest sam Krzysztof Skiba. To samo dotyczy prasy - najbardziej popularny dwutygodnik erotyczny w Polsce Twój Weekend regularnie informuje swoich czytelników o tym, co dzieje się w lokalu na Tkackiej !!! W ostatnim numerze można było przeczytać m.in. o Justine, znanej skandalistce z Włoch, która swoją karierę zaczynała właśnie w Kabarecie Ewan !!! (foto nr. 47).

Czy lokal ten zasługuje na takie zainteresowanie ? O tym najlepiej przekonać się zaglądając do naszej fotogalerii, lub... przychodząc osobiście !!! Pamiętajcie - Ewan otwarty jest przez 7 dni w tygodniu, od godz. 21:00 do późnych godzin porannych !!!

Zapraszamy !!!

p.s. Serdeczne pozdrowienia dla Andrzeja (foto nr. 5) oraz Maćka za tradycyjną życzliwość dla naszego vortalu !!!

----------------------------------------------------------------------------------------

A jak zapowiada się wieczór w najbliższą Sobotę ??? No cóż, iście kameralnie !!! Będzie to kolejny performance przedstawicieli trójmiejskiego jazzu. Leszek Dranicki to artysta wszechstronny: malarz, grafik (absolwent PWSSP), autor błyskotliwej i dowcipnej książki „Byłem bigbitowcem”, ale przede wszystkim świetny jazzowy i bluesowy wokalista oraz gitarzysta. Kariera Dranickiego nie ogranicza się do rynku trójmiejskiego. Miłośnicy bluesa i rhythm and bluesa doskonale pamiętają go jako członka legendarnej już formacji „Krzak”, z kolei w Trójmieście zabłysnął jako uczestnik jazz-rockowej „Baszty”. Na koncie 3 autorskie CD nagrane z czołowymi postaciami polskiego jazzu. W 2003 roku miasto zafundowało mu benefis w Teatrze Leśnym z okazji 30- lecia działalności. Koncertuje solo, w duetach , w trio- Camerata Jazz Trio, z własną sekcją rytmiczną-Piotrem Lemańczykiem i Tomkiem Sowińskim. Gra jazz środka, chętnie śpiewa ballady, również blues. Kompozytor, autor tekstów, muzyk sesyjny.  W kameralnych, dwu-trzyosobowych składach Dranicki ma możliwość popisać się nie tylko charakterystycznym, łatwo rozpoznawalnym brzmieniem głosu, lecz także błyskotliwymi improwizacjami na gitarze. Partnerem Dranickiego w duecie jest Stanisław Danielewicz, popularny krytyk muzyczny, organizator życia koncertowego, ale także pianista i organista, współpracujący z wieloma trójmiejskimi wykonawcami.

17.11.2007 (Sobota)
Duet Dranicki Danielewicz
Start godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul.Tkacka 27/28
wstęp 15 zł
tel.0 602329442

The meaning of Ecstasy
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone