: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
17-11-2007 | Lekcja masażu erotycznego

Masaż erotyczny to prosty, skuteczny i idealny sposób na rozluźnienie atmosfery w sypialni po stresującym dniu. Czułe głaskanie pobudza zmysły, koi nerwy i odpręża. Dobrze jeśli do wykonania wykorzystamy materac. Najlepiej zacząć od masowania pleców. Poproś, aby partner usiadł Ci na pośladkach i położył ręce na Twoim karku. Niech odczeka chwilę bez ruchu, a następnie skropi Ci plecy oliwką. Ruchy w trakcie masowania powinny być płynne,długie i wykonywane całymi dłońmi od górnej linii pośladków w kierunku karku. Za rękoma powinno przesuwać się całe ciało. Uda partnera powinny masować Twoje pośladki i dolną część pleców. Przejmnie będzie gdy dodatkowo partner bedzie muskał też co jakiś czas Twoje ciało klatką piersiową i brzuchem.

Nastepnie przystepujemy do masowania pośladków. To bardzo wrażliwa strefa zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Masujemy je inaczej niż plecy. Największą przyjemność sprawia dotyk zdecydowany i dość silny. Należy ucikać ciało na przemian całymi dłońmi i przedramionami oraz muskać skórę opuszkami palców.

Kolejny etap to brzuch i klatka piersiowa. Niech dłonie partnera zataczają kręgi na brzuchu - od dużych do coraz bliższych pępka i przechodzą do masażu klatki piersiowej. Samych piersi nie masujemy, wymagają one  subtelniejszych pieszczot. Zaczynając od dołu mostka, partner wykonuje głaszczące ruchy do góry i na boki. Wewnętrzną stronę ramion głaszcze opuszkami i lekko drapie czubkami palców.

Jeśli macie ochotę na dodatkowe erotyczne bodźce, do oliwki, którą używacie do masażu dodajcie kilka kropli olejku eterycznego. Wybierzcie oczywiście któryś z zapachów o działaniu podniecającym: cedrowy, cynamonowy, goździkowy, imbirowy, różany, paczulowy, pieprzowy, rozmarynowy, różany, sandałowy.

Przyjemnego i błogiego relaksu ....  ;o)


Źródło: www.uczucia.net

Sylana
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone