: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
10-11-2007 | Uniting Nations - wygraj wejściówki !!

Witamy w nowym konkursie !!! Jak zapewne zauważyliście po reklamach na stronie Nocnego Gdańska nasze miasto odwiedza kolejna gwiazda światowego formatu - niekwestionowani królowie parkietów w całej Europie, zespół UNITING NATIONS !!! Duet ten to sensacja na brytyjskiej scenie dance i house. Zespół tworzą Paul Keenan i Daz Sampson. Panowie, gdyby nie miłość do muzyki klubowej, raczej nie zaprzyjaźniliby się. Pierwszy z nich był policjantem w Glasgow, a drugi zresocjalizowanym brytyjskim złodziejem z Manchesteru. Ich pierwszy wspólny przebój jako Uniting Nations to "Out Of Touch" - remiks klasycznej piosenki grupy Hall & Oates, którą podbili listy przebojów. Później w ślady wielkiego tanecznego hitu poszły kompozycje "You And Me" i "Ai No Corrida", z wokalistką Laurą More, znaną z piosenki Erica Prydza "Call On Me" (fotka w fotogalerii !!!)

Uniting Nations wystąpi na żywo już 16 Listopada na muzycznej scenie klubu Miasto Aniołów w Gdańsku !!! Aby stać się szczęśliwym posiadaczem (lub posiadaczką) podwójnego zaproszenia na ten występ, należy odpowiedzieć na nasze pytanie konkursowe.

A brzmi ono:

Z jakiego kraju pochodzi zespół Uniting Nations ?

Prawidłową odpowiedź należy wysłać na adres:

konkurs@nocnygdansk.pl

Nie zapomnijcie podać swojego IMIENIA i NAZWISKA !!! Przypominamy że w konursie mogą brać udział TYLKO OSOBY PEŁNOLETNIE.

Na Wasze mail'e czekamy do 15-go Listopada, Czwartek, godz. 12:00 !!! Wieczorem tego samego dnia podamy listę wszystich szczęśliwców, którzy staną oko-w-oko z tą mega gwiazdą !!!

POWODZENIA !!!

Miasto Aniołów & Nocny Gdańsk
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone