: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
06-11-2007 | Kolejny Akcent konkursowy !!

Witamy w kolejnym Akcencie konkursowym !!! Tym razem mamy dla Was 20 podwójnych zaproszeń na sobotni koncert fenomenalnego zespołu AKCENT z Rumunii !!! Z pewnością niejednokrotnie nuciliście słowa ich piosenek, takich jak: "French Kiss With Kylie" czy "King of Disco" !!! Sami przyznajcie - jest w tym to COŚ !!!

Już w najbliższą Sobotę 10-go Listopada w klubie Jaśkowa 14 macie nie lada okazję spotkać chłopaków na żywo i wspólnie z nimi zaśpiewać ich największe hity !!!  

Jak otrzymać zaproszenie ??? To proste !!! Wystarczy odpowiedzieć na nasze pytanie konkursowe i czekać cierpliwie do Piątkowego popołudnia na ogłoszenie zwycięzców !!!

Oto nasze pytanie:

Z ilu osób składa się zespół Akcent ???

a) 3
b) 5
c) 4

Prawidłową odpowiedż a, b, lub c należy wysłać na adres e-mail'owy...

konkurs@nocnygdansk.pl

...podając swoje IMIĘ i NAZWISKO !!! Pamiętajcie o tym !!! W poprzednim konkursie z uwagi na te braki zmuszeni byliśmy uznać część odpowiedzi za nieważne !!!

No i ostatnia sprawa - udział w konkursie mogą brać TYLKO OSOBY PEŁNOLETNIE i ZDECYDOWANE na uczestnictwo w koncercie. Jest to naprawdę nie fair gdy wygrywa dana osoba i nie korzysta z przyznanej jej nagrody. Być może kogoś innego bardzo ucieszyłaby taka wygrana, a tak... zaproszenie ląduje do przysłowiowego "kosza". Ekipa vortalu Nocny Gdańsk zastrzega sobie zatem prawo do weryfikacji listy uczestników po imprezie i "zablokowania" udziału takich osób w kolejnych konkursach.

No i cóż... czekamy na Wasze zgłoszenia !!!

POWODZENIA !!!

Jaśkowa 14 & Nocny Gdańsk
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone