: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
06-11-2007 | Ewan - kolorowo, zmysłowo, tanecznie !!

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

...i właśnie te 3 słowa w tytule NEWS'a znakomicie oddają klimat, jaki panuje w Kabarecie Ewan - jedynym takim klubie od Morza do Tatr !!! Tutaj zawsze jest kolorowo, zmysłowo, tanecznie, a czasami -przeważnie w Soboty- także tematycznie !!!

3-go Listopada na muzycznej scenie Ewanu wystąpił zespół Fiddle Jazz Trio - kolejna formacja, której frontmanem jest Stanisław Danielewicz. Trio Bolibok-Danielewicz-Hofman wiernie nawiązuje do stylistyki swingowej, zwłaszcza do muzyki Stephane Grapelli’ego, zaś w zakresie pianistyki do Teddy’ego Wilsona i Nata „King” Cole’a. Dwóch spośród trzech uczestników projektu śpiewa – i znów nie sposób nie przywołać smooth-jazzowych wzorów, do których się odwołują: Nat „King” Cole oraz ... Rod Stewart, oczywiście za sprawą trzech albumów ze swingowymi standardami. Ta delikatna, kipiąca synkopami muzyka swingu (z obowiązkowym uzupełnieniem w postaci repertuaru bluesowego – BLUES FIDDLE) może być ozdobą każdego niezobowiązującego, luźnego wieczoru klubowego, w pubie, kawiarni czy przy okazji rautów i bali, okazjonalnych imprez. Muzycy nie tylko grają, ale prowadzą dialog z publicznością, opowiadając historie raz prawdziwe, innym razem niekoniecznie, ale za to dowcipne...

...o czym mogli przekonać się wszyscy goście na ul. Tkackiej !!! Podziękowania dla Piotra Kowalskiego za śliczne zdjęcia.

A co czeka nas w najbliższą Sobotę 10-go Listopada ??? No cóż, kolejna powtórka z rozrywki !!! Gościem sobotniego wieczoru w Kabarecie Ewan będzie znany naszym stałym bywalcom zespół Chris&Elvis, specjalizujący się w anglojęzycznych standardach muzyki rock’n’rollowej minionego czterdziestolecia. Repertuar grupy to utwory: E.Presleya, Ch. Berry, CCR, B. Adamsa, B.Idola, INXS, Guns’Roses, L.Kravitza, R.Williamsa oraz innych znanych i lubianych wykonawców.

Jak zwykle polecamy i zapraszamy serdecznie  !!!

Chris&Elvis
Sobota, 10 Listopad
Start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul.Tkacka 27/28
wstęp 15 zł
tel.0 602329442

Night Wolfs
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone