: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
30-10-2007 | Ewan - prawdopodobnie jedyny taki w 3city !!

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan - lokal legenda, mimo iż na mapie imprezowej Gdańska jest dopiero nieco ponad 5 lat... Każdy kto przekroczy próg tego obiektu zostanie poczęstowany wyjątkowym "koktajlem", którego smak na długo pozostanie w pamięci niejednego gościa... Wyjątkowa, nastrojowa muzyka, zmysłowy taniec na scenie, zaskakujące scenografie i imprezy tematyczne... taki właśnie jest Kabaret Ewan !!! Pobudza wszystkie zmysły !!!

Tak było i w ostatnią Sobotę... dlatego też zaryzykowaliśmy stwierdzeniem, iż jest to "prawdopodobnie jedyny taki obiekt w 3city" !!! Nie wierzysz ??? Przekonaj się sam !!!

Zachęcamy do zerknięcia w najnowszą fotogalerię !!! Fotki od nr 1 do 56 są autorstwa Piotra Kowalskiego (serdecznie dziękujemy!), natomiast fotki od 57 do 94 to dzieło fotografa Nocnego Gdańska, piszącego tę oto fotorelację :)

Miłych wrażeń - 3majcie się mocno fotela !!!  

Pozdrowienia dla całej ekipy Kabaretu Ewan !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------

A co czeka Was już w najbliższą Sobotę na Tkackiej ??? Fiddle Jazz Trio, to kolejna formacja, której liderem jest Stanisław Danielewicz. Trio Bolibok-Danielewicz-Hofman pod nazwą "FIDDLE JAZZ TRIO" wiernie nawiązuje do stylistyki swingowej, zwłaszcza do muzyki Stephane Grapelli’ego, zaś w zakresie pianistyki do Teddy’ego Wilsona i Nata „King” Cole’a. Dwóch spośród trzech uczestników projektu śpiewa – i znów nie sposób nie przywołać smooth-jazzowych wzorów, do których się odwołują: Nat „King” Cole oraz ... Rod Stewart, oczywiście za sprawą trzech albumów ze swingowymi standardami. Ta delikatna, kipiąca synkopami muzyka swingu (z obowiązkowym uzupełnieniem w postaci repertuaru bluesowego – BLUES FIDDLE) może być ozdobą każdego niezobowiązującego, luźnego wieczoru klubowego, w pubie, kawiarni czy przy okazji rautów i bali, okazjonalnych imprez. Muzycy nie tylko grają, ale prowadzą dialog z publicznością, opowiadając historie raz prawdziwe, innym razem niekoniecznie, ale za to dowcipne.

A po koncercie ??? Oczywiście znane i lubiane programy rewiowe Kabaretu Ewan !!!

Polecamy i zapraszamy !!!

Sobota, 3 Listopad
Start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul.Tkacka 27/28
wstęp 15 zł
tel.0 602329442

Zmysłowa Ekipa w Ewanie
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone