: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
23-10-2007 | Ewan - wyjątkowy wieczór przedwyborczy !!

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

Mordy Wy nasze !!! Takiego wieczoru przedwyborczego w Gdańsku mogliby pozazdrościć nam wszyscy !!! Spora w tym zasługa formacji Pokemony kontra Robokopy pod przewodnictwem Bartka Kalinowskiego, przy którym nawet Piotr Kraśko z TVP wypada blado :)

Bartek Kalinowski, bard pokolenia wykształciuchów, buntownik z wyborów odrzucony przez system korupcyjno-korporacyjny, wielki poeta, muzyk i wizjoner Bartosz Kalinowski wraz ze swoją wspaniałą kapelą pod nic nie mówiącą nazwą Pokemony. Zgodnie z obietnicą nie było tego wieczoru agitacji, ale były za to śpiewane historie zmuszające do wysiłku umysłowego, połączone z tańcami ekscentrycznymi, z czego zresztą słynie Kabaret Ewan. Lecz czym byłby sławny lokal na Tkackiej, gdyby nie znajdujące się tam piękne kobiety. Jakież było zdziwienie gości i wokalisty, gdy na scenie pojawiła się urocza blondynka o imieniu Wioleta w... albo raczej bez...

...a zresztą zerknijcie sami do galerii obok !! ;)

-----------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA !!! W imieniu swoim jak i organizatorów zapraszamy wszystkich serdecznie na koncert Blues Forever (duet Siciarek – Danielewicz).

Jacek Siciarek to wszechstronny wokalista, muzyk-gitarzysta, wykładowca warsztatów muzycznych. Jest absolwentem Gdańskiej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie śpiewu solowego. Mimo klasycznego wykształcenia najbardziej upodobał sobie repertuar bluesowy i jazzowy. Charakterystyczny „ciemny” baryton najlepiej brzmi w utworach bluesa chicagowskiego i balladach jazzowych. Jacek jest jednym z nielicznych w kraju wykonawców potrafiących z równym powodzeniem wykonywać utwory jazzowe, bluesowe jak i rock and rolla w wielu jego odmianach. Głos Jacka Siciarka jest ceniony nie tylko przez publiczność, jego występy na wielu festiwalach, w Polsce i za granicą zaowocowały wieloma sukcesami z których wymienić należy: Główną nagrodę Festiwalu Wokalistów Jazzowych w Zamościu, drugie miejsce na Pomorskiej Jesieni Jazzowej, udział w festiwalu Mieżdunarodnaja Niediela Dżaza w Nowosybirsku, oraz nagrody na festiwalach bluesowych na terenie całego kraju (Blues nad Bobrem, Bluesada, Rawa Blues). Nazwisko Jacka pojawia się również w ankiecie Jazz Top magazynu Jazz Forum w czołówce najlepszych polskich wokalistów jazzowych. Od kilku lat Jacek Siciarek prowadzi działalność pedagogiczną na warsztatach muzycznych w Bolesławcu i Zakrzewie, gdzie wprowadza w tajniki śpiewania bluesa i jazzu młodych "adeptów sztuki wokalnej.
Dowodzone przez Siciarka zespoły brały udział we wszystkich najważniejszych festiwalach bluesowych w Polsce: Rawa Blues (2-krotnie na dużej scenie katowickiego Spodka), Szczecińska Bluesada (1 miejsce) Olsztyńskie Noce Bluesowe (2 miejsce) Blues nad Bobrem (1 miejsce indywidualne dla lidera) Uniwerek Blues w Lublinie (1 miejsce) Jesień z Bluesem, Blues Express.

Spotkanie Siciarka w duecie z Danielewiczem nie jest przypadkowe.
Stanisław Danielewicz, pianista i organista obecny na scenie muzycznej Trójmiasta od lat 70. XX w., jest muzykiem uprawiającym podobnie jak Siciarek gatunki z pogranicza bluesa, jazzu i muzyki soul. Uczestniczy obecnie w wielu projektach, których wspólnym mianownikiem są elementy amerykańskiej muzyki smooth jazzowej, swingu i bluesa; akompaniując m.in. tak znakomitym solistom jak Anna Heron. Przez znawców bluesa uważany jest za idealnego akompaniatora, nie pretendującego do zajęcia głównego miejsca na scenie, za to świetnie „dopowiadającego” ważne dźwięki, które mieszczą się w bluesowej konwencji „call and response”.

Po koncercie programy rewiowe Kabaretu Ewan.

Zapraszamy !!!

Koncert Blues Forever (duet Siciarek – Danielewicz)
27.10.2007 (SOBOTA)
start godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul.Tkacka 27/28

wstęp 15 zł

Ekipa w Ewanie
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone