: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
16-10-2007 | Kabaret Ewan w kawalerskich klimatach !!

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

Tak, tak... w życiu każdego faceta nadchodzi moment, kiedy trzeba pożegnać ten błogi stan, jakim jest kawalerstwo... ;) A ponieważ jest to z założenia "zmiana" na wieki, należałoby zakończyć ten etap w wyjątkowy sposób. W jaki ??? Oczywiście w Kabarecie Ewan !!! Pytasz dlaczego ??? Już odpowiadamy !!! Tylko tutaj, dla przyszłego męża zatańczy wybrana przez przyjaciół urodziwa tancerka, która sprawi, iż na długo nie zapomni tego wieczoru. Wszystko to oczywiście w wyjątkowej scenografii przypominającej najlepsze europejskie kluby stylizowane na Moulin Rouge, przy wyjątkowej muskającej w uszy muzyce, i zwieńczone tradycyjnym "Certyfikatem uczestnictwa w ostatniej legalnej imprezie" !!! Taki koktajl emocji tylko w Ewanie, Drodzy Panowie, i Drogie Panie !!! Istnieje bowiem możliwość organizacji także wieczorów panieńskich, zwieńczonych gorącym pokazem w wykonaniu przystojnego chippendales'a !!! :)

No i cóż, pozostał nam zaprosić Was do fotogalerii obok !!! Serdeczne pokłony dla kolegi Andrzeja Chorosza, który to ostro zadebiutował jako fotograf wysyłając nam te oto śliczne zdjęcia !!!

Miłego odbioru !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------

Mordy Wy nasze !!! Nadchodzi specjalny, wyjątkowy, na pewno udany i pożądany Wieczór przedwyborczy z Bartkiem Kalinowskim w Kabarecie Ewan, pt. "Pokemony kontra Robokopy" !!!

Na deskach tego wspaniałego kabaretu stanie ponownie wybitny człowiek, bard pokolenia wykształciuchów, buntownik z wyborów odrzucony przez system korupcyjno-korporacyjny, wielki poeta, muzyk i wizjoner Bartosz Kalinowski wraz ze swoją wspaniałą kapelą pod nic nie mówiącą nazwą: Pokemony. Tego wieczoru nie będzie agitacji, ale będą historie zmuszające do wysiłku umysłowego połączonego z tańcami ekscentrycznymi w czym słynie Kabaret Ewan. Niech każdy pamięta słowa poety: „W życiu doświadczyłem różnych idiotyzmów, odwiedzałem różne zakłady psychiatryczne, ale z takim nawarstwieniem głupoty jak w Polskim Radiu oraz sejmie jeszcze się nie spotkałem".

Zapraszamy !!!

20.10.2007 (SOBOTA)
start godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul.Tkacka 27/28

wstęp 15 zł

Nocny Strzelec
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone