: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
03-10-2007 | DJ Matush w klubie KON-TIKI !!

Howdy, party-ppl !!! Mimo iż o Sopocie piszemy tutaj -póki co- sporadycznie, to z uwagi na kaliber gwiazdy mającej wystąpić w klubie KON-TIKI zdecydowaliśmy się zapodać Wam te oto info:

6 Października (Sobota) wspomniany już klub KON-TIKI zaprasza na imprezę z udziałem jednego z najlepszych DJ'ów polskiej sceny klubowej, zaproszonego z uwagi na oficjalne otwarcie sezonu studenckiego !!! DJ Matush, postać znaną i uznana, której sety nie pozostawiają złudzeń. Jest to jeden z najbardziej cenionych artystów w tej branży. Podczas jego występu będziecie mogli usłyszeć całe bogactwo dźwięków z szeroko pojętego gatunku muzyki HOUSE. Jego niezwykła osobowość, zmysł doboru utworów, jak również niezwykle płynna technika miksowania sprawiły, że zyskał wielkie uznanie. Dzięki sukcesom własnych produkcji został doceniony również jako producent i remixer zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Jego przygoda z muzyką zaczęła się w 1990 roku, wtedy to poruszając się w gatunkach funky i hip-hop zdobył mistrzostwo Polski w scratch'u, co dało mu możliwość występu na mistrzostwach świata 96'w Rimini we Włoszech. W połowie lat 90-tych zaczął stopniowo zmieniać swoje preferencje muzyczne w kierunku muzyki "house" grając na wielu cyklach oraz masowych imprezach promujących kulturę klubową. Szybko stał się rezydentem kultowych już dzisiaj warszawskich klubów takich jak: Trend, Imperium Rytmu, H2O czy Klatka. Niepowtarzalny styl, otwartość oraz wieloletnie doświadczenie pozwala mu na swobodne poruszanie się w obszarze różnorodnych brzmień, poczynając od gatunku takiego jak funky poprzez energetyczne, pulsujące brzmienie house aż po progressive trance.

Łatwość z jaką Matush radzi sobie ze zmianą miejsca i publiczności sprawia, że jest on dzisiaj jednym z najbardziej zapracowanych klubowych DJ'ów oraz występuje jako gwiazda na większości dużych wydarzeń muzycznych w Polsce takich jak: Sunrise Festival, Creamfields,Go Play!

Po wydaniu składanki Low Pressing Traxx , maxi singla "OFF -Limit EP" w 2001 roku powstał kolejny singiel "Latino Laif", który szybko, jako "power play" w Radiostacji oraz Viva Polska, został doceniony w klubach, stając sie kultowym nagraniem. Obecnie Matush, Levy i przyjaciele to: Top 10 polskiej sceny klubowej.

Jako support zagrają:

Adalbert (I love Ibiza, El Divino)
Dark (Gdynia)

Zapraszamy 6 Października (Sobota ) !!!

UWAGA:

- Klub pochłania osoby pełnoletnie.
- Klubu strzeże selekcjoner :)
- Obowiązuje styl: luźny, niezobowiązujący, wieczorowy.

Stroje sportowe (dresy, bluzy z kapturem, adidasy) itp. zostawcie w domu na inne okazje.

-----------------------------------------------------------------------------------------
INFO oraz REZERWACJA MIEJSC:

Klub KON-TIKI
81-718 Sopot,
Mamuszki 21
tel.(058)555-92-62, 608354347
fax (058)555-92-63

Telefon kontaktowy 513-164-517 (Wojciech Suwik)
-----------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA !!! Mamy dla Was 10 podwójnych wejściówek do rozdania na w/w imprezę !!! Wszystko co należy zrobić to... wysłać do nas e-mail'a na adres:

konkurs@nocnygdansk.pl

W tytule mail'a napisać KON-TIKI, podać swoje imię i nazwisko !!!

Na Wasze zgłoszenia czekamy do godz. 12:00 w Piątek 5-go Października !!!

W konkursie mogą brać udział tylko osoby które ukończyły 18 lat !!!

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone