: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
26-09-2007 | Na odchudzanie całowanie :o)

Kochani, całowanie się to najprzyjemniejszy w świecie sposób na odchudzanie. Na jeden pocałunek potrzeba od 12 do 50 kalorii - zależnie od tego, jak jest intensywny. Przy pocałunku dotlenia się lepiej mózg, mocniej bije serce i szybciej krąży krew...

Aktywne całowanie jest jedną z przyjemniejszych form spędzania czasu, na jaką wpadli ludzie. Oprócz tego, że poprawia nastrój i daje poczucie, że jest się kochanym, wyraża również nasze wewnętrzne emocje.
Jest wiele rodzajów pocałunków. Są takie, które świadczą o trosce, sympatii albo szacunku (np. pocałunek w rękę) osoby całującej. Są też takie, które wyrażają miłość i pożądanie. I te właśnie wymagają “współpracy”, aktywności obojga partnerów. Całowanie jest jednym z przejawów życia seksualnego dwojga kochających się ludzi. Usta i język należą do najwrażliwszych części ciała. Mają wiele receptorów odbierających impulsy i są bardzo wrażliwe na dotyk oraz wszelkie zmiany w jego natężeniu. Całowanie jednak nie ogranicza się wyłącznie do ust - tak samo wrażliwe na bodźce jest np. wnętrze dłoni czy szyja.

A jak sprawić, by było to naprawdę coś wspaniałego?

Postaw na nastrój. To prawda, że pocałunki są znaczące już same w sobie. Po tym jak całujesz lub jesteś całowany, możesz wiele wyczytać. Niemniej ważne jest jednak również miejsce, w którym się całujesz. Inaczej smakuje pocałunek w romantycznej scenerii jesiennego parku, inaczej w domowym zaciszu w blasku kapryśnego światła świec, a jeszcze inaczej w ostatnim rzędzie ciemnego kina... Istnieją również szczególne “akcesoria”, które nadają pocałunkom magicznego znaczenia. Tradycja mówi na przykład, że całowanie pod jemiołą w okresie Bożego Narodzenia zapewnia wzajemność i jest zwiastunem szczęśliwego małżeństwa. Jemioła od wieków uważana była za roślinę magiczną. Wierzono, że jej sok leczy bezpłodność.

Całowanie we śnie ma według senników różną wymowę. Jeśli pocałunek jest ukradkowy, wróży gorącą i namiętną miłość. Jeśli go komuś dajesz, czeka cię miłość odwzajemniona, a jeżeli jesteś całowany - to możesz spodziewać się rozłąki albo nieszczerej przyjaźni.

Jeśli śni ci się pocałunek w rękę, jest to oznaka dobrych perspektyw na przyszłość, zaś całowanie dzieci wróży radość w życiu.

Wiele osób chce nauczyć się całowania. Nie zdają sobie sprawy z tego, że to wrodzony talent i każdy potrafi to robić. Wystarczy zamknąć oczy, pomyśleć o ukochanej osobie i...gotowe. To jak się całujemy zależy od nas, każdy robi to w indywidualny dla siebie sposób i dlatego każdy powinien "wypracować" swoją technikę. Ważne jest to z kim chcemy dzielić się tą przyjemnością. Nie wolno bać się pierwszego pocałunku, bo właśnie tak powoli wkracza się w dorosłość ;o).

Tak więc kochani chudniemy, piękniejemy i zdrowiejemy jeśli całujemy !!

Źródło: www.uczucia.net
  

Sylana
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone