: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
22-09-2007 | Jay Delano w klubie Ferajna !!

Uwaga !!! Jay Delano wystąpi 3 listopada w Polsce i tylko w klubie Ferajna !!! Będzie to nie tylko koncert, ale i wielkie wydarzenie na całym Pomorzu !

Uwielbiany przez Polską publikę za charyzmatyczny sposób bycia, jak i za niewątpliwie niepowtarzalne występy na scenie sprawiły, iż Polacy po prostu pokochali go, a Jay pokochał Polaków ! Każdy polak zna i nuci jego hity !

Jedyny koncert na pomorzu, zobacz i usłysz go na żywo ! Szykuj siły rezerwuj czas nie może Ciebie zabraknąć !

Jay Delano to były członek grupy R'n'G, który sprzedał dotychczas niemal 2 mln płyt w całej europie. Zdobył status złotej płyty w 2000 roku i teraz wraca z pierwszym solowym albumem. Jego pierwszy singiel Close to you przez kilka tygodni był najczęściej emitowanym utworem w polskich rozgłośniach radiowych. Kolejny numer Rockstar również był w Top 10 polskiej listy Nielsen. W chwili obecnej do stacji radiowych trafił nowy numer pt.: Just like me, który już teraz zdobywa serca słuchaczy radia Eska. W najbliższym czasie również jest zaplanowany teledysk do tej piosenki. W Polsce Jay pojawia sie coraz częściej i od razu zdobywa rzesze fanów. Jego występy dla TVP 2 i Radia Eska oglądało na żywo 150 tysięcy ludzi oraz 4 mln przed telewizorami.

Ferajna mieści się w Sierakowicach w pięknie położonym miejscu przy Ołtarzu Papieskim. Oryginalny wystrój wnętrza i miła profesjonalna obsługa zapewni, że miło spędzicie czas. Niesamowity klimat tego miejsca tworzą także ludzie, którzy tu przychodzą. Dołącz do nich!

Serdecznie zapraszamy!

Sierakowice ul. Lęborska 4 (C.H. Albik)

Ferajna & Nocny Gdańsk
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone