: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
19-09-2007 | Gwiazda wielkiego kalibru w klubie Kameleon !!

Uwaga imprezowicze !!! Już niedługo w naszym mieście wystąpi światowa gwiazda muzyki klubowej zespół Brooklyn Bounce z Niemiec !!! Termin imprezy to 29 wrzesień 2007 r, natomiast miejsce znane jest już amatorom podobnych wydarzeń – Centrum Stocznia Gdańska Klub Kameleon. Jako że jest to wydarzenie bez precedensu, vortal Nocny Gdańsk objął patronat nad w/w imprezą.

Oto nutka biograficzna z bogatej historii ekipy z Brooklyn Bounce:

Brooklyn Bounce to najciekawszy zespół grający progresywny house, powrócił ze wspaniałym singlem, który ukazał się w 2001r. Brooklyn Bounce to po prostu to, czego każdy technomaniak musi posłuchać. Konkretne beaty, które w nas mocno uderzają, ale zarazem ekscytująca kobieta zaprasza nas do fascynującego świata Brooklyn Bounce. Jednak zaraz potem, i to jest nowe, bezlitosny beat łączy się ze słodką melodią. Słychać czarujący tekst: "I can hear the melody, listen to my harmony". Brooklyn Bounce to doskonale dobrana para producentów.

Od roku 1996 Brooklyn Bounce wydali dziewięć singli (sprzedały się w ilości 750 tysięcy egzemplarzy), które kupowano "spod lady" w Berlinie, Londynie, Paryżu i Nowym Jorku. Trzy wspaniałe albumy rozeszły się na całym Świecie w ilości 250 tysięcy egzemplarzy. Były to "The Beginning" (1997, w pierwszej dwudziestce list przebojów), "The Second Attack" (97, w pierwszej trzydziestce) oraz "Remixed Collection". Brooklyn Bounce z dumą dzierży tytuł "artysty tanecznego pojawiającego się na największej ilości składanek", ich nagrania znajdowały się na 20 milionach składankowych kompaktów. W skrócie: ich kariera to pasmo samych sukcesów, rekordowych wyników sprzedaży, na szybko zmieniającym sie rynku muzyki tanecznej - nic nie jest w stanie ich powstrzymać. Tajemnica ich powodzenia nie jest wcale paktem z diabelskimi mocami, ale unikatowe, lekko ironiczne, mocne brzmienie Brooklyn Bounce. To porywający styl z trochę demonicznym nastawieniem, który był często kopiowany, ale nikomu nie udało się choćby zbliżyć do mistrzowskiego brzmienia oryginału.

TAKIEJ IMPREZY PO PROSTU NIE WOLNO PRZEGAPIĆ !!!

Brooklyn Bounce, 29 Września, czyli pożegnanie lata w iście klubowym stylu !!!

p.s. Promocyjny plakat imprezy znajdziecie w naszej fotogalerii !!

Moniart & Nocny Gdańsk
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone