: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
17-09-2007 | Ranking magazynu "People"

Amerykański magazyn "People" ogłosił wyniki dorocznego rankingu na najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy.

I tym sposobem dowiedzieliśmy się kto zakwalifikował się do dziesiątki najlepiej ubranych kobiet i pięciu najlepiej ubranych mężczyzn. Ponadto wyłoniono sześć najgorzej ubranych pań i cztery najbardziej stylowe pary.

Cameron Diaz zebrała pochwały za zmysłowość w prezentacji swych nóg, Katie Holmes (aktualna żona Toma Cruise'a) za styl klasyczny, Penelope Cruz za styl europejski, a Jessica Biel za styl amerykański. Drew Barrymore okrzynięto mistrzynią zmian, Reese Witherspoon otrzymała przydomek "wysmakowanej".

Ze światka muzycznego to Gwen Stefani uznano za wyznaczającą trendy oraz Beyonce pochwalono za umiejętność skupiania na sobie uwagi. Pochwały zebrała także Jennifer Lopez z tytułem dziewczyny glamur. Po raz pierwszy w zestawieniu pojawiła się Ali Larter.

Wśród panów wróżnienie otrzymało czterech aktorów i jednen sportowiec - David Beckham. Wytypowani aktorzy to George Clooney, Johnny Depp, Terrance Howard i Brad Pitt.  

Natomiast do grona sześciu najgorzej ubranych kobiet zaliczono: narzeczoną Spider-Mana Kirsten Dunst, nominowaną do Oscara Japonkę z "Babel" - Rinko Kikuchi, Queen Latifah, brytyjska aktorka Emily Mortimer, Diana Degarmo oraz Janet Jackson.

W grupie najlepiej ubranych par laury zebrali: stylowi Brad Pitt i Angelina Jolie, ekscentryczni Gwen Stefani i Gavin Rossdale, egzotyczni Halle Berry i Gabriel Aubry oraz nowo poślubieni Tony Parker i Eva Longoria.

Źródło: Metro

Sylana
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone