: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
05-09-2007 | Różne wcielenia Dody

Co by nie mówić o Dodzie to z pewnością nie można jej zarzucić nudy. Odkąd zaczęła pojawiać się na ekranach TV w reality show i na scenie muzycznej wciąż nas zaskakuje. Zaskakuje mniej lub bardziej pozytywnie, ale jakby nie patrzeć ciągle wytrwale utrzymuje się na fali.

Ostatnio sporo się mówiło się o jej rozstaniu z ukochanym Radziem oraz o szalonej nauce jazdy czterema kółkami. Pewien pudelek nawet pokusił się na opublikowanie zdjęcia wąsika Dody robiąc z tego  niebagatelną sensację :o)...

My zainteresowaliśmy się występem Dody na tegorocznym festiwalu w Sopocie. Dorota występowała w wielu kreacjach i perukach. Naszym zadniem w każdym z wcieleń wyglądała naprawdę świetnie. Jednak najwięcej głosów nocnej ekipy zebrała we wcieleniu tajemniczej, długowłosej brunetki (ta i inne fotki z różnych wcieleń Dody w naszej fotogalerii obok).

A wszystkich tych, którzy chcieliby zobaczyć i posłuchać Dodę na żywo - zapraszamy 29-go Września (Sobota) do klubu Jaśkowa 14 w Gdańsku-Wrzeszczu !!!

Do zobaczenia :)

Sylana
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone