: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
05-09-2007 | Gwiazdy TVN w klubie Miasto Aniołów !!

O planowanej wizycie prowadzących program Projekt Plaża w klubie Miasto Aniołów pisaliśmy w zeszłym tygodniu. Dzięki uprzejmości naszego kolegi Zaxon'a (Anioła Stróża z Chmielnej 26 strasse) możemy zaprezentować Wam nieco fotek z tego niecodziennego wydarzenia !!!

A dla mniej wtajemniczonych lub nie posiadających odbiornika TV (są tacy?) zapodajemy krótkie info o samej idei wspomnianego w/w programu w TVN.

Projekt Plaża to cykl programów, w których prowadzący chcą pokazać widzom TVN polskie wybrzeże ze wszystkich możliwych (i niemożliwych) stron. Na tę wyjątkową wyprawę nad polskie morze wybrała się ta oto czwórka prowadzących: Omenaa Mensah i Karolina Malinowska - reprezentujące damski punkt widzenia, oraz Olivier Janiak i Kuba Wesołowski, którzy  spoglądąją na wszystko z męskiej perspektywy.

Cokolwiek by nie napisać łączy ich jedno - potrafią się wspólnie bawić !!! Udowodnili to właśnie w ostatni Piątek, 31 Sierpnia.

Zapraszamy do fotogalerii !!!

Super Stars
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone