: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
21-08-2007 | Kabaret Ewan - urodzinowa pięciolatka !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

Tak, tak !!! To już 5 lat odkąd Kabaret Ewan wpisał się na stałe w krajobraz imprezowy naszego miasta - restauracja i klub, z niepowtarzalnymi programami taneczno-rozrywkowymi, w wykonaniu tancerek i zaproszonych artystów. Oryginalne imprezy, będące połączeniem gry zmysłów z wysublimowaną erotyką nadały temu miejscu wyjątkowy klimat i atmosferę. Jego wnętrze stylizowane na Moulin Rouge stało się odskocznią od szarej rzeczywistośći - jego walory docenili zarówno przyszli małżonkowie, jak i przyszłe panny młode !!!

A jak świętowano 5-te urodziny Kabaretu Ewan ??? Oczywiście bardzo hucznie i oryginalnie !!! Uświetniono je m.in. występem zespołu Acoustic Travel Band - połączenie world music z transowymi rytmami i loopami, a także gorącym show w wykonaniu Marynarza z Models FX - nie lada uczta dla damskiej części publiczności !!!

Korzystając z okazji przesyłamy gorące pozdrowienia dla Andrzeja, Asi, Ewy oraz Maćka za stworzenie wyjątkowego klimatu w Kabarecie Ewan i życzmy całej ekipie kolejnych sukcesów na kolejne długie lata !!!

Zapraszamy do naszej urodzinowej fotogalerii !!

Fotki od nr 1 do 56 są autorstwa kolegi Piotra Kowalskiego, natomiast fotki od nr 57 do 77 zostały udostępnione przez kolegów z Landmedia - serdecznie dziękujemy !!!

Reszta od nr 78 do 200 są zasługą Waszego naczelnego - Grey'a z Nocnego Gdańska.

Do zobaczenia !!

-----------------------------------------------------------------------------------------

Uwaga !!! Kabaret Ewan zaprasza wszystkich swoich sympatyków na kolejną imprezę tematyczną pt. Nocne Show !!! Podczas tego sobotniego wieczoru zobaczycie najlepsze spektakle Kabaretu w wykonaniu Laury, Walerii i Dominiki. Będzie to taneczna podróż po świecie od klimatów Paryża aż po Moskwę !!!

Zapraszamy !!!

Nocne Show
25.08.2007 (Sobota)
Kabaret Ewan
start godz. godz. 22:00
Gdańsk, ul.Tkacka 27/28

Wstęp 15 zł

All United
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone