: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
17-08-2007 | VIP Club Amazonka przechodzi do ofensywy !!

Amazonka, lokal z wieloletnią tradycją na imprezowej mapie Gdańska przechodzi do ostrej ofensywy !!! Jeśli ktokolwiek myślał iż obiekt ten przechodzi do lamusa to jest w totalnym błędzie !!! Obecnie przechodzi on bowiem kolejne metamorfozy, które znajdują uznanie zarówno wśród nowych jak i stałych klientów. Dla mniej wtajemniczonych podajemy krótkie info o tym obiekcie:

VIP Club Amazonka to:

- klub (foto od nr 1-15),
- pub (foto od nr 16-19),
- hotel (foto od nr 20-25)
- restauracja (foto od nr 26-27)

...w jednym. Jest to z pewnością nie lada gratka dla wszystkich tych, którzy szukają odskoczni od tradycyjnych imprez - unikatowy klimat, nieszablonowa zabawa w klimacie dawnego disco w towarzystwie pięknych kobiet. Codziennie odbywają się tutaj niezapomniane występy artystyczne, połączone z wymyślnymi kompozycjami alkoholowymi. Na łasuchów natomiast czekają smakowite dania w bardzo przystępnych cenach, przygotowywane przez kucharkę-legendę Amazonki. No i dobra wiadomość dla wszystich imprezowiczów lubiących przekąsić co nieco w godzinach nocnych - restauracja otwarta jest do godz. 03:00 rano !!! :)

Robiąc rekonesans tego obiektu zajrzeliśmy też do pub'u oraz części hotelowej. Pub nosi nazwę Kiwi Music Pub - udekorowany jest obrazami z tym zacnym owocem oraz palmą mieszczącą się na środku sali. Zaletą tego miejsca jest niewątpliwie projektor, dzięki któremu wszyscy fani sportu mogą oglądać zmagania zawodników na dużym ekranie, popijając przy tym złocisty napój Bogów. Wspomniana część hotelowa natomiast to schludne CZYSTE pokoje, z łazienką i natryskiem.

Vip Club Amazonka to przede wszystkim duży, przestronny klub, z dobrym DJ'em i miejscem do nocnych wygibasów na parkiecie. Polecamy go także wszystkim miłośnikom klubów go-go, organizatorom wieczorków panieńskich oraz kawalerskich !!!

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.amazonka.gda.pl, ale uwaga - strona jest nadal w budowie !!!

VIP Club Amazonka na stałe pojawia się na łamach naszego vortalu, dlatego też nie omieszkamy poinformować Was o kolejnych metamorfozach tego obiektu !!!

Zapraszamy do oględzin naszej fotogalerii !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------
VIP Club Amazonka
ul. Krzywoustego 13
Gdańsk-Oliwa

www.amazonka.gda.pl

-----------------------------------------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone